Zortrax prezentuje bibliotekę modeli 3D

27-09-2015, 20:01

Nowa funkcja w oprogramowaniu Z-Suite pozwoli na usprawnienie i przyspieszenie pracy użytkowników drukarek Zortrax.

Firma Zortrax zaprezentowała najnowsze oprogramowanie do swoich drukarek 3D 
Z-Suite V1.2.0, w którym dodano funkcję Biblioteki Modeli, która ma za zadanie usprawnić i przyspieszyć pracę użytkowników.

Biblioteka Modeli to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu użytkownik może trzymać wszystkie swoje projekty w jednym miejscu i mieć do nich dostęp z każdego urządzenia na świecie. Narzędzie eliminuje częsty problem bałaganu oraz braku odpowiednio skatalogowanych projektów. Ponadto wbudowana wyszukiwarka modeli skraca czas potrzebny na odnalezienie interesującego nas elementu, a możliwość przeglądania dostępnej bazy po określonych kategoriach tematycznych ułatwia znalezienie potrzebnych zasobów.

Dostępne w aplikacji modele można komentować, dodawać do ulubionych, pobierać i edytować. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik nie musi już budować od podstaw wszystkich elementów projektu – ma możliwość wykorzystania istniejących już modeli i zastosowania ich, po niewielkich modyfikacjach, w swoim projekcie oraz bieżącego konsultowania go poprzez komentarze z innymi specjalistami.

Z okazji premiery Biblioteki Modeli, Zortrax postanowił przygotować dla swoich użytkowników konkurs, w którym nagrodą główną jest drukarka 3D Zortrax M200. Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy w dniach od 21 września do 12 października zalogować się do Biblioteki Modeli i dodać stworzony przez siebie projekt tagując go #Contest2015. Najlepszą pracę wybierze zespół inżynierów firmy Zortrax.


Źródło: Zortrax


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Zortraxtag druk 3Dtag biblioteka modeli
To warto przeczytać
fot. PhotoMIX
fot. BabbelRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: