Zobacz, dlaczego warto nabyć pieczątkę do swojego biznesu

07-07-2020, 09:57

Pieczątka to powszechnie stosowany element wyposażenia firmowego biura. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą i dlaczego powinieneś mieć przynajmniej jedną sztukę w swojej szufladzie.

Wbrew temu, co sądzą niektórzy, w dobie prowadzenia biznesu online tradycyjne pieczątki firmowe mają się bardzo dobrze. Wciąż stanowią niezastąpiony element uwierzytelniający faktury i dokumenty kosztowe, a także uzupełnienie identyfikacji wizualnej. W wielu przypadkach mogą być dyskretnym wezwaniem do zapłaty i motywatorem do sprawnego uregulowania długów. Zobacz, dlaczego warto nabyć pieczątkę do swojego biznesu.

pieczątki

Pieczątka jako sposób na uwiarygodnienie firmowych dokumentów

Faktury, dokumenty kosztowe, dowody zakupu, umowy – każda z nich przechodzi w firmie przez co najmniej kilka biurek. W codziennej pracy sporą pomoc w znakowaniu dokumentów stanowią firmowe pieczątki. Za ich sprawą można szybko się podpisać, aby uwiarygodnić zapis. Uwierzytelnienie ważnych dokumentów firmowych to jednak nie jedyna rola pieczątki. Stanowi ona świetny element identyfikacji wizualnej, który pomaga odróżnić Twoją firmę od konkurencji. Dlatego też w relacjach z kontrahentami istotne jest znakowanie dokumentów przy użyciu pieczątki.

Pieczątka – niezastąpiona pomoc w biznesie online

Wbrew pozorom, pieczątki nie odeszły do lamusa wraz z rozwojem informatyzacji. Przenoszenie biznesów do sieci daje zupełnie nowe możliwości wykorzystania firmowych stempli. Za ich pomocą można nie tylko uwierzytelnić przesyłkę, ale również spersonalizować ją i uczynić jedyną w swoim rodzaju. To dobry sposób na uatrakcyjnienie wyglądu paczek i towarów. Pieczątka ma również swoje znaczenie w identyfikacji zawartości oraz rodzaju nadawanej przesyłki. Dzięki prostemu oznakowaniu można uczulić kuriera na łatwo tłukącą się zawartość oraz wskazać, w którą stronę należy ją ustawiać podczas transportu. Pieczątki Lubin to także niezastąpiony pomocnik każdego magazyniera i pakowacza. Dzięki nim można szybko i bezproblemowo znakować partie towaru oraz wskazywać, kto konkretnie jest odpowiedzialny za spakowanie danej przesyłki. Szeroki wyrób pieczątek znajdziesz na stronie internetowej https://pieczatki-online.eu/wyrob-pieczatek-lubin,paczkomaty.

Pieczątka jako element skutecznej windykacji

Zatory płatnicze i brak opłacania faktur w terminie stanowią bolączkę wielu przedsiębiorców. Skutecznym narzędziem, dyscyplinującym zapominalskich kontrahentów jest firmowa pieczątka ze stemplem wskazującym na współpracę z firmą windykacyjną. W przypadku nieuczciwych podmiotów może stanowić sprawdzony straszak, zaś w przypadku kontrahentów opieszałych przy zapłaceniu – bodziec do niezwłocznego uregulowania należności.

Kolorowe pieczątki – świetne jako element dekoracyjny w sklepach hand made

Jeśli prowadzisz sprzedaż online opartą o unikatowe produkty, świetnym pomysłem jest udekorowanie opakowania przy użyciu pieczątki z kolorowym tuszem i fantazyjnym wzorem. Równie dobrze możesz postawić też na napis taki jak „wyprodukowano w Polsce”, „hand made” czy „made by X”.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag pieczątka
To warto przeczytać

fot. pixabay

fot. Kaspersky

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: