Zmysły w komunikacji: spotkanie branży PR

27-10-2011, 10:11

Jak zmysły wpływają na nasze zachowania zakupowe? Jak możemy wykorzystać zmysły w działaniach marketingowych oraz jak zapach może zostać wykorzystany w promocji miasta. O tym wszystkim na najbliższym spotkaniu Poznań PR, które odbędzie się już 3 listopada.

Porównanie brandingu i religii z pozoru wydaje się dziwne, a być może nawet niestosowne. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, podobieństwa okażą się dużo większe, niż by się nam mogło wydawać - pisze Martin Lindstrom w swej książce „Brand Sense”. W dzisiejszych czasach granice między marką a zmysłami ulegają zatarciu, a wszystko przez zmysły.

Marta Nowacka z SensiBrand – Marka Zmysłów pokaże uczestnikom, w jaki sposób zmysły wpływają na konsumentów i jak budować opartą o nie markę. O tym, jak ważny w komunikacji marketingowej jest zapach, opowie podczas prezentacji Arkadiusz Szczepański, dyrektor generalny agencji Commercial Communications. A na deser uczestnicy będą mieli okazję poznać kulisy zapachowej kampanii promującej Poznań.

Czytaj też: Nie taki piarowiec straszny, jak go malują

Ze strony internetowej projektu uczestnicy spotkania mogą pobrać udostępniony przez księgarnię Onepress.pl fragment książki Martina Lindstroma „Brand Sense” i w ten sposób wprowadzić się w tematykę spotkania.

Spotkanie odbędzie się 3 listopada w Eureka Hub znajdującym się przy ul. Wyspiańskiego 26a/16 w Poznaniu. Początek spotkania planowany jest na godzinę 18. Szczegóły spotkania dostępne są na stronie internetowej projektu: www.poznanpr.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy