Zmienia się prezes NK. Czy będzie rewolucja?

21-04-2011, 12:47

Dominik Czarnota przejmuje obowiązki prezesa spółki prowadzącej portal społecznościowy NK.pl. Czarnota zastąpi Arkadiusza Pernala, który zmienił startup w dochodowy biznes.

Pernal z serwisem związany był od początku jego istnienia, do momentu objęcia prezesury pełnił funkcję członka zarządu Naszej Klasy sp. z o.o. Dotychczasowy prezes NK zrezygnował, "gdyż pojawiły się ku temu sprzyjające okoliczności". Jednocześnie Pernal ma dzięki temu odpocząć i wystartować z nowymi projektami.

>> Czytaj też: NK od podszewki

Sonda
Na czym Twoim zdaniem powinien skupić się nowy prezes NK?
  • utrzymaniu NK na pozycji lidera wśród serwisów społecznościowych w Polsce
  • zwiększaniu dochodów portalu
  • wprowadzaniu nowych, innowacyjnych funkcji, by móc lepiej konkurować z Facebookiem
  • innych sprawach (możesz zaproponować w komentarzach)
  • nie wiem
wyniki  komentarze

- Zostając prezesem Naszej Klasy, miałem dwa podstawowe cele - uzupełnić struktury dynamicznie rozwijającej się firmy oraz przekształcić startup w stabilny biznes internetowy. Oba te cele spełniłem. Przekazuję Dominikowi kompletną, zyskowną organizację prowadzącą serwis z jednym z najwyższych wskaźników zaangażowania Użytkowników - komentuje Arkadiusz Pernal, były prezes Nasza Klasa Sp. z o.o.

Nasza Klasa pod rządami Czarnoty nie powinna się wiele zmienić. Nowy prezes ma bowiem kontynuować i rozwijać dotychczasową strategię obecności na rynku internetowym. Nowy prezes skupi się na umacnianiu NK na pozycji lidera segmentu społecznościowego w Polsce oraz na tworzeniu nowych źródeł przychodu dla firmy

Dominik Czarnota - nowy prezes NK
fot. Marek Wituszyński - Dominik Czarnota - nowy prezes NK
- Będę się skupiał na umacnianiu pozycji lidera NK wśród serwisów społecznościowych obecnych na naszym rynku. Postawimy na wprowadzanie nowych rozwiązań dobrze odpowiadających potrzebom masowego polskiego odbiorcy. Na konkretne deklaracje i działania przyjdzie czas w nadchodzących miesiącach - tłumaczy Dziennikowi Internautów Dominik Czarnota, nowy prezes Naszej Klasy.

>> Czytaj też: NK wyraźnie traci na popularności

Dominik Czarnota z Naszą Klasą związany jest od września 2008 roku, kiedy jako pełnomocnik zarządu ds. e-Commerce współtworzył struktury handlowe spółki. Od zeszłego roku był kompleksowo odpowiedzialny za przychody firmy. Karierę zawodową rozpoczynał w Interia.pl S.A., pracował też dla PTK Centertel (Orange).


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930