Zatkany zlew lub cieknący kran? Gdzie znaleźć w Warszawie fachowca od ręki?

19-11-2020, 10:56

Choć koronawirus nie odpuszcza i mogłoby się wydawać, że branża usług dotkliwie odczuwa skutki pandemii, to w przypadku hydraulików wcale tak nie jest. Wiele osób zrezygnowało z tegorocznego urlopu na rzecz remontów, dlatego specjaliści nie mogą narzekać na brak zajęć. Dodatkowo stale pojawiają się kolejne zlecenia na bieżące awarie hydrauliczne, takie jak cieknący kran czy zatkana toaleta. Jeśli planujesz remont lub szukasz fachowca do usunięcia drobnej usterki, poniżej dowiesz się, gdzie można znaleźć najszybciej wsparcie hydraulika.

usterka.pl

Internet kopalnią ofert

Poszukując ofert fachowców w Internecie, bez problemu można znaleźć mnóstwo kontaktów do hydraulików świadczących swoje usługi w stolicy. Niestety równie łatwo można trafić na niekompetentnego usługodawcę. Przed podjęciem współpracy z nieznanym dotąd hydraulikiem, warto sprawdzić, czy w Internecie są dostępne opinie na jego temat. Oczywiście brak opinii nie jest podstawą do tego, aby skreślić wybranego fachowca. Przy wyborze warto również kierować się intuicją, jeśli specjalista nie odbiera telefonów lub odpisuje na wiadomości z kilkudniowym opóźnieniem, to sygnał, że nie traktuje swoich klientów poważnie. Brnięcie w taką współpracę może skończyć się wyłącznie problemami i niepotrzebnym stresem. Przekonała się o tym Pani Halina P. z Mokotowa, która postanowiła zlecić nieznanemu dotąd hydraulikowi wymianę instalacji wodnej. Napisała do naszej redakcji z prośbą o nagłośnienie jej sprawy. Poniżej cytujemy fragment listu:

„Planowałam remont łazienki i postanowiłam poszukać fachowca w Internecie. Wykonałam wiele telefonów, dużo fachowców w ogóle nie odbierało, inni proponowali astronomiczne stawki. Po kilku dniach odezwał się do mnie pan Damian. Sprawiał dobre wrażenie, do tego skusiła mnie cena. Nie myśląc zbyt wiele, ustaliliśmy termin prac i zadowolona czekałam, aż zaczniemy remont. W dniu rozpoczęcia prac pan Damian nie pojawił się w moim domu. Byliśmy umówieni na 9, wiec poczekałam chwilę, pomyślałam, że może stoi w korku. Minęła godzina, pana Damiana jak nie było, tak nie ma, dlatego postanowiłam do niego zadzwonić. Odebrał może dopiero za 4 razem i powiedział, że jest na badaniach lekarskich i nie przyjedzie dziś do mnie, ale jutro punkt 9 będzie na pewno. Jeden dzień nie robił mi różnicy, więc zgodziłam się, nawet pożyczyłam mu zdrowia i czekałam na rozwój wydarzeń. Następnego dnia pan Damian znowu nie pojawił się w pracy. Niestety tym razem nie było mi dane z nim porozmawiać, ponieważ mnie zablokował. Po próbie dodzwonienia się do niego z innego numeru, rozłączał się. Zostawił mnie na przysłowiowym lodzie, w trakcie remontu łazienki. Dzięki pomocy dobrych znajomych udało mi się na szybko załatwić innego hydraulika. Ostrzegam wszystkich czytelników przed fachowcami z Internetu bez opinii. Nie kierujcie się też ceną. Ja już w przyszłości na pewno będę bardziej ostrożna…”.

Pani Halina nie jest odosobnionym przypadkiem. Często piszą do nas lub dzwonią czytelnicy, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji i chcą przestrzec innych. Uczciwy hydraulik w Warszawie to coś niemożliwego? Niekoniecznie. Nadal na rynku działa wielu dobrych fachowców. Przykładem jest usterka.pl – platforma umożliwiająca zamawianie wizyt fachowców online.

Szybka rezerwacja wizyt i błyskawiczne terminy realizacji

Usterka.pl to firma z Wrocławia, która od kilku lat działa prężnie na polskim rynku. Zapewnia pomoc najlepszych specjalistów oraz błyskawiczne terminy wizyt. Jak umówić wizytę hydraulika? Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut, a wizyty są realizowane nawet tego samego dnia. Osoby preferujące tradycyjny kontakt telefoniczny mogą dokonać rezerwacji w dni robocze, od 8:00 do 16:00, pod numerem 732 001 001. Fachowcy współpracujący z usterką dojeżdżają bezpłatnie pod wskazany adres na terenie Warszawy, bez względu na to, czy klienci mieszkają na Bielanach czy Ursynowie. Za drobną dopłatą hydraulicy obsługują również pobliskie miejscowości, na przykład Pruszków czy Piaseczno. Firma stale rozszerza swój zasięg działania i obecnie usługi fachowców z usterka.pl są dostępne w około 80 miastach. Na stronie platformy można zarezerwować także wizyty innych specjalistów, takich jak elektryk, serwisant AGD, informatyk czy złota rączka.

Współpraca z usterka.pl gwarancją jakości?

Usterka.pl zatrudnia wyłącznie doświadczonych hydraulików. Dzięki stałym rekrutacjom jest w stanie powiększyć zespół fachowców w krótkim czasie, odpowiadając na potrzeby klientów. Nowo zatrudniane osoby muszą jednak spełniać odpowiednie wymagania. Wykształcenie oraz doświadczenie to niestety tylko połowa sukcesu. Równie ważna jest wysoka kultura osobista i komunikatywność, ponieważ platforma stawia sobie za cel obalenie mitu o spóźnialskich czy opryskliwych fachowcach. Ta misja przynosi efekty, o czym świadczą choćby opinie klientów firmy w mediach społecznościowych. Ponadto usterka.pl ma na swoim koncie kilka wyróżnień, takich jak „Najlepsi Oferteo” czy „Orły instalacji”.

Znalezienie rzetelnego fachowca w Warszawie nie zawsze jest łatwym zadaniem. Na przykładzie platformy usterka.pl widać jednak, że są na rynku dostępni fachowcy, którzy podchodzą na poważnie do powierzonej im pracy i szanują swoich klientów.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag nolstag fachowcy
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: