Zalety dzierżawy ekspresu do kawy na potrzeby biurowe

04-02-2020, 07:34

Organizując przestrzeń biurową, przeznaczoną do stałego prowadzenia zorganizowanej działalności gospodarczej, wiele osób podejmujących swoje pierwsze, własne starania w zakresie biznesu staje przed poważnym problemem, lub, ujmując ten temat nieco inaczej: pytaniem, w co właściwie powinni oni wyposażyć swoje biuro i w jakiej formie prawnej tego dokonać.

ekspres do kawy

Obserwujemy współcześnie, że ekspres do kawy zmienia swój status z luksusowego dodatku, zapewniającego komfort pracy i umożliwiającego jakieś nadzwyczajne poczęstowanie gości firmowych na niemal nieodłączny element każdej przestrzeni firmowej, wpisującej się w szeroko pojęty standard. Nikogo już nie dziwi obecność ekspresu w biurze, zatem bez wątpienia warto w niego zainwestować. Innym pytaniem jest jednak to, czy lepiej bezpośrednio kupić tego typu ekspres, czy postawić na zawarcie krótszej lub dłuższej umowy cywilnoprawnej w modelu najmu lub dzierżawy ekspresu do kawy. Każde z wyżej wymienionych modeli ma swoje niezaprzeczalne plusy i pewne ograniczenia, jednak akurat przedmiotem dzisiejszego artykułu warto uczynić dzierżawę ekspresów do kawy.

Wspomniana wyżej dzierżawa ekspresów to opcja coraz powszechniej oferowana przez rozmaite firmy, w tym zarówno sklepy stacjonarne, jak i sklepy internetowe oraz wszelkie inne przedsięwzięcia elektroniczne prowadzone w ramach szeroko pojętego e-commerce. Zalety dzierżawy ekspresów to przede wszystkim kompleksowe wsparcie firmy ze strony dostawcy kawy, tak, że, wynajmując lub dzierżawiąc ekspres, możemy być spokojni o zmierzonej, regularne dostawy takich ziaren kawy jakie lubimy my sami lub cenią nasi pracownicy albo stali goście. Dodatkowo, w przypadku ewentualnych awarii, możemy najczęściej liczyć się z opcją szybkiego serwisu ze strony prawdziwych fachowców, nie mówiąc już nawet o tym, że nierzadko rata czynszowa jest na tyle niska, że dzięki opcji dzierżawy możemy sobie de facto pozwolić na sprzęt o kilka klas lepszy (w tym, przede wszystkim, wydajniejszy!) niż miałoby to miejsce w przypadku gdybyśmy byli zmuszeni bezpośrednio do kupna ekspresu do kawy. Niejeden zwraca również uwagę na fakt, iż wiele z umów dzierżawy zawiera bardzo korzystne dla przyjmujących ekspres w dzierżawę postanowienia dotyczące samego czasu trwania umowy. Kupując dany ekspres, jesteśmy z nim tak naprawdę związani na stałe. Jednak wynajmując lub dzierżawiąc go, możemy zazwyczaj w elastyczny sposób kształtować okres, w jakim chcemy go mieć u siebie. Tego typu rozwiązanie szalenie przydaje się w niejeden firmie działającej na mocno zmiennym rynku.

ekspres do kawy

Podsumowując, model dzierżawy ekspresu do kawy przeznaczonego na potrzeby firmowe (w tym bezpośrednio oczywiście na potrzeby biurowe) ma wiele niezaprzeczalnych zalet, wśród których wymienić należy przede wszystkim pewność dostawy najlepszej jakości kawy, udostępnienie wysokiej klasy ekspresu kawowego, zapewnienie wsparcia ze strony fachowców pod kątem bieżącego serwisu, a także mądre zarządzanie ponoszonymi kosztami. Oczywiście, jak to nierzadko bywa, diabeł tkwi w szczegółach i to, czy wybierzemy korzystną ofertę dzierżawy ekspresu do kawy, czy wpakujemy się w problemy zależy w dużej mierze od rzetelności i staranności jaką wykażemy na etapie sporządzania lub analizowania treści przedłożonej nam umowy cywilnoprawnej. Warto tym bardziej szukać rzetelnych firm zajmujących się (czy wręcz specjalizujących się!) w dzierżawie ekspresu do kawy firmom, tak, aby ograniczyć wszelkie ryzyka do minimum.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Tematy pokrewne:  

tag dzierżawa ekspresów do kawy
To warto przeczytaćfot. Polyfot. KasperskyRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: