Zadbaj o reklamę swojej firmy

17-09-2020, 07:26

Reklamy spotykamy na każdym kroku - w telewizji, na ulicy, przeglądając internet czy sprawdzają skrzynkę na listy. Konkurencja w każdej branży z roku na rok jest coraz większa nic więc dziwnego, że każda firma inwestuje coraz większe kwoty w promocję swojego biznesu. Reklama może przybierać rozmaite formy. Coraz popularniejsza jest reklama online, ale warto pamiętać także o tej offline.

Nie tylko online, pamiętaj także o promocji offline

W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas ma nieograniczony dostęp do internetu, nie tylko poprzez komputer, ale także telefon komórkowy. Przeglądamy wiadomości w autobusie w drodze do pracy, robimy zakupy, czekając w kolejce do lekarza. Zmieniły się nasze przyzwyczajenia, jednak mimo to nie planując strategię marketingową firmy, powinniśmy pamiętać także o reklamie offline. Jakie formy reklamy offline są nadal popularne i na które warto zwrócić szczególną uwagę?

reklama offline

Szyld reklamowy

Każda działalność - sklep, bank czy też firma świadcząca np. usługi finansowe powinny zainwestować w szyld reklamowy. Może przybrać standardową formę lub zwracać większą uwagę poprzez ciekawe logo stworzone z wykorzystaniem liter 3D. Należy pamiętać o tym elemencie reklamy, ponieważ Twoi klienci powinni bez problemów do Ciebie trafić. Nie ryzykuj, że zrezygnują i pójdą do konkurencji, którą łatwiej będzie im znaleźć. Dodatkowo możesz trafić do tych klientów, którzy przechodząc przypadkowo obok firmy, zainteresują się Twoją ofertą. 

Gadżety reklamowe

Kto z nas nie lubi gadżetów? Długopisy reklamowe, notesy czy ekologiczne torby ucieszą niejednego klienta. Oprócz tego bardzo często będzie dzięki takim gadżetom spoglądał na logo Twojej firmy. Nawet jeżeli taki klient nie jest aktualnie zainteresowany Twoją ofertą, dzięki zapamiętaniu Twojego logo, w momencie zapotrzebowania, przypomni sobie o Twojej firmie i ofercie. Co więcej, gadżety reklamowe, to zazwyczaj niewielki koszt. Warto więc się nimi zainteresować. 

Tablice reklamowe 

Tablice reklamowe dają możliwość zaprezentowania Twojej oferty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Możesz na nich przedstawić godziny otwarcia lub aktualne promocje. Dają naprawdę wiele możliwości!

Inne formy reklamy offline, na które warto zwrócić uwagę to:

 • Druk wielkoformatowy
 • Oklejanie samochodów
 • Kasetony reklamowe
 • Otoki reklamowe
 • Pylony i witacze
 • Tablice informacyjne
 • Oklejanie witryn firmowych i sklepowych
 • Folie magnetyczne
 • Naklejki reklamowe odblaskowe
 • Naklejki plombujące
 • Naklejki podłogowe
 • Folie samochodowe
 • Folie szronione

 

Pamiętaj, aby dobierać formę reklamy dopasowaną do Twojej firmy oraz obszaru, na jakim działasz. Inwestycja w reklamę, to inwestycję w firmę i jej rozwój. Jeżeli prowadzisz niewielki lokalny biznes, skup się na promocji w swoim otoczeniu. Nie reklamuj nad morzem firmy, która działa wyłącznie w górach w jednym mieście. Dopasuj formę i treść do swojej grupy odbiorców, a koszty, jakie poniesiesz na reklamę, szybko Ci się zwrócą.

Szukasz producenta reklam, który posiada wieloletnie doświadczenie, bogaty park maszyn oraz oferuje usługi wysokiej jakości? Koniecznie sprawdź ofertę śląskiej firmy GrawerPix - https://grawerpix.pl/


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag reklama offlinetag nolstag formy reklamowe
To warto przeczytaćfot. Devirefot. Fortinet
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: