Wypożyczalnie samochodów zacierają ręce – City Break zyskuje w Polsce na popularności

05-10-2018, 07:59

Polacy polubili podróżowanie. W dobie tanich linii lotniczych, międzynarodowych linii autobusowych oraz otwartych granic, aż prosi się skorzystać z możliwości kilkudniowego wypoczynku w jednym z pięknych, europejskich miast. W ostatnich latach wypożyczalnie samochodów odnotowały duży wzrost zainteresowania swoimi usługami na przedłużone weekendy. Mowa o tzw. City Break, czyli krótkim urlopie w ciekawym turystycznie rejonie, który eksploruje się wypożyczonym autem.

mat partnera

Wypożycz samochód i wygodnie zwiedzaj okolicę

Bez względu na to, czy decydujesz się podróżować samolotem, czy wyjeżdżasz na City Break inną formą transportu, dobrze jest przewidzieć ograniczenia, jakie czekają na miejscu. Niestety w wielu atrakcyjnych turystycznie miejscach komunikacja miejska nie jest tak rozwinięta, jak nam się wydaje. Dotarcie do kluczowych atrakcji często w inny sposób, niż za pomocą czterech kółek po prostu graniczy z cudem. Wypożyczony samochód to wygoda, na którą warto poświęcić kilka groszy więcej. Możemy bezpiecznie i komfortowo przewozić nasz bagaż, nie jesteśmy ograniczeni rozkładem jazdy, zmianą pogody itp.

Istnieją dwa warianty skorzystania z usług wypożyczalni samochodów. Pierwszą z nich jest najęcie auta zaraz po wylądowaniu w danym kraju. W większości rejonów mocno turystycznych wybór zarówno światowych korporacji trudniących się wynajmem samochodów, jak i lokalnych firm jest olbrzymi. Wynajmiemy praktycznie każdy rodzaj samochodu, od aut premium, po jeepy, busy 9-osobowe, do małych, dwuosobowych i kompaktowych pojazdów. Wyjeżdżamy z lotniska w kierunku zachodzącego słońca, oddajemy samochód na chwilę przed wylotem. Prawda, że wygodnie?

Drugą opcją jest wypożyczenie samochodu w naszym mieście i wybranie się na City Break wprost z domu. Można się wygodnie zapakować, oszczędzić na biletach lotniczych i uniknąć traumy (wielu klientów wypożyczalni samochodów decyduje się na taką formę podróżowania właśnie przez paniczny lęk do latania). Wynajętym autem zwiedzimy większość pobliskich krajów, takich jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria czy Węgry. Jesteśmy wówczas znacznie bardziej elastyczni z doborem urlopu, co nie zawsze jest takie oczywiste, gdy kupujemy bilety tanich linii lotniczych (zwykle z dużym wyprzedzeniem).

Jakie korzyści z wypożyczenia samochodu w kraju?

Jeśli zdecydujemy się na zagraniczną podróż samochodem wypożyczonym w Polsce, to zyskujemy przede wszystkim jasne i konkretne warunki najmu. Nie ogranicza nas bariera językowa, a w dobrze przygotowanej dla nas ofercie nie będzie również limitu kilometrów. Warto szukać tego typu okazji w polskich firmach. Ubezpieczenie i kontakt z wypożyczalnią samochodów nie stanowi problemu.

City Break w Polsce staje się szalenie popularny. Już nie tylko podróżowanie do europejskich stolic jest trendy. Także odwiedzanie Wrocławia, Krakowa, Warszawy czy Gdańska to spora atrakcja turystyczna dla naszych rodaków. Wypożyczając samochód mamy pewność, że jedziemy na wycieczkę pojazdem w pełni sprawnym technicznie, ubezpieczonym i dostosowanym parametrami do naszych wymagań.

Wciąż masz pytania? Zapytaj Naszych fachowców:

http://www.carson.auto.pl/

CARSON Wypożyczalnia Samochodów Kalisz

ul.Częstochowska 201

62-800 Kalisz
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: