Wypełnij dom – fototapety Warszawa i obrazy na ścianę!

03-04-2019, 07:52

Puste i gołe ściany mogą przypominać nam o miejscu, którego nie bardzo chcemy odwiedzać. Rzadko pachną one nowością, przypominają nam nieco o samotności, pustce, którą chcemy wypełnić. W tym celu inwestujemy w fototapety. Warszawa to jeden z tematów, który może pojawić się w naszym domu. Nasza stolica jest piękna, chociaż mocno ucierpiała po wojnie i z tego względu nie wszyscy dostrzegają jej urok. Tymczasem dzięki fototapecie z wizerunkiem stolicy ożywić możemy cały dom i wprowadzić tam tę krztynę magii, która rozjaśni szare ściany.

Fototapety – Warszawa

To oczywiste, że fototapetę z Warszawą chcielibyśmy zobaczyć raczej w salonie, ewentualnie w jadalni. W tym drugim pomieszczeniu będziemy się wtedy czuli tak, jakbyśmy siedzieli przy stoliku w słoneczny dzień, obserwując piękne ulice miasta. Fototapeta nie tylko bowiem zdobi ścianę, ona pogłębia perspektywę i sprawia, że nawet malutkie mieszkanko staje się wtedy optycznie większe. Właśnie dlatego tak wielu ludzi żyjących w dość niewielkich M4 decyduje się na fototapety – dzięki nim dom sprawia wrażenie przestronnego.

Fototapety zadają domowi szyku i sprawiają, że milej przesiaduje się nam w danym pomieszczeniu. Co ciekawe, choć wydaje się to niecodziennym rozwiązaniem, można je umieścić w łazience. Wilgoć nie zniszczy ich tak jak zwyczajnych tapet, ponieważ fototapety są pokryte warstwą ochronną. Jedyne, co mogłoby je potencjalnie zniszczyć, to niespożyta energia dzieci – ale na szczęście są to tapety zmywalne, toteż nawet uzbrojony w kredkę syn nie będzie dla niej straszny.

A może by tak… obrazy na ścianę?

Obrazy na ścianę wydają się nam wyborem oczywistym. Są oczywiście osoby, które uwielbiają minimalizm i wolą surowy styl, aczkolwiek jeśli ktoś czuje się lepiej w przytulnym mieszkaniu wypełnionym sztuką, zostanie fanem obrazów. W dzisiejszych czasach nie jesteśmy ograniczeni do kilku reprodukcji, jakie niegdyś w miarę tanio można było dostać w każdym sklepie z dewocjonaliami. Teraz my wskazujemy palcem, a na naszej ścianie pojawia się dokładnie to, czego sobie życzymy. Mogą to być faktycznie wzmiankowane reprodukcje, ale możemy przecież wybrać z tak wielu możliwości. Na naszych ścianach zagościć mogą więc bohaterowie naszych ulubionych opowieści, nasze własne zdjęcia, pejzaże, rzeczy, które związane są z naszym hobby. Obrazy na ścianę są jedną z tych rzeczy, które stanowią obowiązkowe wyposażenie nowoczesnego i pięknego domu, bowiem tylko w ten sposób nadajemy mu tego, czego potrzebuje – prawdziwie artystycznego ducha!


Następny artykuł » zamknij

Wiosna z rowerem i apkąPrzepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag fototapety
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: