Wybierz Kobietę Biznesu 2011

31-03-2012, 15:31

Kapituła konkursu Kobieta Biznesu, organizowanego przez Bankier.pl, wyłoniła 10 finalistek. Teraz internauci wybiorą swoją faworytkę w głosowaniu, które potrwa do 15 kwietnia.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W tym roku do konkursu zgłosiły się panie reprezentujące różnorodne branże - od bardzo popularnych, takich jak studio fotograficzne, agencja opiekunek dla dzieci czy sklep z bielizną, po firmy reprezentujące nowe niszowe usługi na rynku, jak np. odlewy gipsowe z 3D, metaloplastyka i kuśnierstwo. Każda z uczestniczek kieruje firmą, mającą szansę na rozwój i sukces w swojej dziedzinie. Spośród zgłoszeń, które napłynęły do redakcji Bankier.pl, kapituła konkursu wyłoniła 10 finalistek.

- O nominacji do drugiego etapu, którym jest głosowanie internautów, decydował poziom przedsiębiorczości każdej z pań. Wybierając finałową dziesiątkę, braliśmy pod uwagę głównie sukcesy biznesowe, poziom zaangażowania w firmę, a także trafienie w niszę ze swoim produktem lub usługą - wyjaśnia Joanna Kuzdak, członek Kapituły Konkursu Kobieta Biznesu 2011.

Czytaj też: To właśnie Polacy są nadzieją na ożywienie europejskiej przedsiębiorczości

Drugi etap konkursu to głosowanie internautów, które potrwa do 15 kwietnia. Należy odwiedzić stronę konkursową i oddać swój głos na wybraną kandydatkę. Wyniki zostaną ogłoszone 16 kwietnia w portalu Bankier.pl.

- Przyznawany przez nas tytuł wymaga od kandydatek wyjścia ponad przeciętność. Już po raz drugi kobiety biorące udział w naszym konkursie udowodniły, że nawet mimo licznych przeciwności można założyć i skutecznie prowadzić własną firmę. Dodatkowo mają ambitne cele biznesowe, takie jak zdobycie prestiżowych nagród dla firmy, zwiększenie zatrudnienia czy wzrost sprzedaży w ciągu roku o 400 proc., które udaje im się zrealizować - mówi Barbara Sielicka z Bankier.pl, pomysłodawczyni konkursu Kobieta Biznesu.

Na Kobietę Biznesu 2011 można zagłosować na stronie: www.bankier.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.