WordPress - dobry CMS dla stron i serwisów firmowych

06-06-2020, 10:14

Chcąc postawić funkcjonalną i przejrzystą stronę firmową, warto wybrać odpowiedni system zarządzania treścią. Jednym z najpopularniejszych jest WordPress, wykorzystywany szeroko zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i właśnie firmy.

wordpress gapper

W sieci często można spotkać się z opinią, jakoby CMS WordPress był bardzo prosty w obsłudze, dlatego stanowi on naturalny wybór dla wielu osób niezaznajomionych zbytnio z programowaniem czy też bardziej zaawansowanymi kwestiami związanymi z projektowaniem stron www za pomocą WordPress.

Pogląd ten jest prawdziwy, jednak warto jednocześnie zaznaczyć, że WordPress gwarantuje nam dostęp do ogromnej palety funkcji i wtyczek, dzięki którym jesteśmy w stanie zmieniać własną stronę www i dostosowywać ją do konkretnych potrzeb oraz wymagań. Tyczy się to także stron firmowych, które na WordPressie stawiane są niezwykle często. Dlaczego? Postaramy się to wyjaśnić w poniższym tekście.

WordPress dla firm

W pierwszej kolejności warto podkreślić, że omawiany CMS pozwala nam na stworzenie praktycznie dowolnej strony internetowej. Mogą być to więc witryny typu Landing Page, blogi firmowe, serwisy z forum, strony z katalogami produktowymi, fora, sklepy i portale społecznościowe. Daje nam to mnóstwo możliwości dostosowywania końcowego projektu pod specyfikę firmy, tynku oraz grupy docelowej.

Kolejną zaletą systemu jest możliwość sprawnego publikowania treści różnego typu, a także zarządzania nimi. Wszystko to pozwala w łatwy sposób prowadzić kompleksowe kampanie promocyjne, oparte między innymi na publikowaniu tekstów SEO copywritingowych czy też opartych na zasadach marketingu treści.

Zmiana samych stron jest również dość łatwa. Wszystko za sprawą wielu gotowych wtyczek, które tworzyć możemy również sami. Wszystko to pozwala sukcesywnie rozbudowywać stronę poprzez dodawania kolejnych funkcji i modułów. Tyczy się to także systemu administrowania bazą użytkowników.

Warto podkreślić również fakt, iż CMS WordPress jest dość bezpieczny. To zasługa rozmaitych zabezpieczeń, które pozwalają uchronić stronę chociażby przed atakami hakerskimi. Do tego dochodzi również możliwość optymalizacji stron pod wyszukiwarki internetowe. System pozwala na zdobycie wysokich pozycji dla konkretnych słów kluczowych (nie tylko poprzez wtyczki), co oczywiście pozytywnie wpływa na ruch generowany na stronie.

Agencja interaktywna Gapper

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie możliwości drzemią w CMS WordPress i jak można je wykorzystać. Nasi specjaliści mają za sobą mnóstwo projektów zrealizowanych z użyciem tego systemu, dlatego są oni gotowi zaprojektować nowoczesną stronę firmową, która stanie się najważniejszym elementem działań promocyjnych firmy.

Tworzone przez nas strony www wyróżniają się przejrzystością oraz bogatą funkcjonalnością, która pozwala na wygodne zarządzanie publikowaną treścią. Dbamy także o optymalizację witryn pod wyszukiwarki internetowe. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag WordPresstag Gapper
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: