7 maja 2012 roku Polkomtel S.A. zmienił swoją formę prawną i przekształcił się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością przysługują wszystkie prawa i obowiązki Polkomtel S.A., w tym prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów, które to umowy będą realizowane na niezmienionych zasadach (art.553 k.s.h.).
Stosowną uchwałę w sprawie przekształcenia ze spółki akcyjnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością podjęło 11 kwietnia br. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Polkomtel S.A. Przekształcenie jest związane z ubiegłorocznymi zmianami właścicielskimi oraz przeprowadzaną w Polkomtelu restrukturyzacją.
Ostatnio wiele się zmienia w Polkomtelu. 28 marca 2012 r. Jarosław Bauc, Członek Zarządu Polkomtel S.A., złożył rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji. Zastąpił go Zygmunt Solorz-Żak.
Dla aktualnych i przyszłych klientów Plusa zmiana formy prawnej nic nie zmienia - operator nadal posiada te same prawa i obowiązki wobec klientów.
Artykuł może zawierać linki partnerów, umożliwiające rozwój serwisu i dostarczanie darmowych treści.
|
|
|
|
|
|
|
|
Stopka:
© 1998-2025 Dziennik Internautów Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.