Wirtualna Polska "uwalnia" konta e-mail

20-06-2008, 18:08

Jeśli założyłeś kiedyś pocztę w systemie Wirtualne Polski i przez długi okres czasu jej nie używałeś, musisz liczyć się dziś z bezpowrotną stratą swojego konta. Jak czytamy w komunikacie prasowym WP, w ramach działań ulepszających funkcjonowanie poczty, portal oddał dziś do ponownego użytku zajęte, a dawno nieużywane loginy.

Wirtualna Polska w swojej usłudze pocztowej ma zarejestrowanych obecnie 5,5 miliona kont. Niektóre z nich są "martwe", dlatego też dziś portal wprowadza do ponownego obiegu zarejestrowane, ale bardzo długo nieużywane (minimum przez półtora roku) adresy poczty e-mail.

- Wielu internautów sygnalizowało, że wymarzony przez nich login został już wcześniej przez kogoś zajęty. Teraz, dzięki akcji, może być znowu dostępny. - tłumaczą przedstawiciele portalu. Termin akcji został ustalony na piątek, 20 czerwca, ponieważ to właśnie dziś jest koniec roku szkolnego, który od zawsze kojarzy się z wolnością i swobodą.

Uwalnianie loginów zostało wsparte szeroko zakrojoną akcją marketingową - w sześciu miastach Polski w niebo wypuszczonych zostało dziś 15 tysięcy balonów. Ponadto różnokolorowe, wypełnione helem balony z nadrukowanymi hasłami w stylu "Bądź moim wybawcą", "Uwolnij mnie szybko", czy "Wolność dla loginów" i podpisane różnymi adresami e-mail, przywiązane zostały do wiat przystanków, barierek w centrach takich miast, jak Warszawa, Poznań, Gdańsk czy Kraków. Przechodzące osoby mogą "uwalniać loginy" i zabierać balony ze sobą.

Portal przygotował również specjalną stronę - uwalniamyloginy.wp.pl - na której użytkownicy mogą przeczytać o akcji uwalniania loginów, a także zagrać w prostą i zabawną grę zręcznościową nawiązującą niej.


Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy