Więcej paczek odbierzemy na stacjach benzynowych

19-10-2015, 13:38

Już nie tylko przesyłki kurierskie, ale także paczki Poczty Polskiej będzie można odbierać na stacjach PKN Orlen.

Czytelnicy Dziennika Internautów mogą pamiętać, że w marcu tego roku Poczta Polska umożliwiła klientom biznesowym nadawanie przesyłek z możliwością ich odbioru na stacjach Orlen. W pierwszym etapie współpracy, od kwietnia 2015 roku udostępniona została możliwość odbioru na stacjach paliw PKN ORLEN przesyłek Pocztex Kurier 48.

Teraz Poczta Polska zwiększa funkcjonalność rozwiązania włączając usługi paczkowe i kolejny serwis kurierski. Od 19 października każdy klient Poczty Polskiej będzie mógł nadawać przesyłki kurierskie: Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 standard oraz paczkowe: PACZKA24, PACZKA48 z opcją ich odbioru na blisko 1 000 stacjach paliw ORLEN. Te stacje są w przeważającej większości czynne 24 godziny na dobę. Z usługi z opcją odbioru na stacjach ORLEN korzystają klienci biznesowi Poczty Polskiej, którzy wysyłają paczki za pośrednictwem aplikacji Elektroniczny Nadawca bezpośrednio w placówkach pocztowych.

Dzięki umowie z Dazumi, operatorem "Stacji z Paczką", Poczta Polska powiększyła sieć punktów odbioru przesyłek o blisko tysiąc dodatkowych lokalizacji na stacjach paliw PKN ORLEN. W sumie, obecnie sieć Poczty Polskiej w opcji „odbiór w punkcie” obejmuje łącznie ponad 5 100 punktów (placówki Poczty Polskiej i stacje paliw PKN ORLEN), spośród których niemal 20% stanowią punkty całodobowe.

Usługi paczkowo-kurierskie Poczty Polskiej z opcją odbiór w punkcie z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Operator informuje, że liczba tak odbieranych przesyłek wzrosła od 2013 roku o blisko 500 procent.

Polecamy: Tanie przesyłki zagraniczne


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy