Warsztaty Facebook NOW dla branży FMCG

07-07-2010, 16:09

ARBOinteractive organizuje drugą edycję warsztatów Facebook NOW poświęconych wykorzystaniu serwisu Facebook w działaniach reklamowych poszczególnych branży. Tym razem spotkanie kierowane jest do reklamodawców FMCG.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W warsztatach Facebook NOW biorą udział przede wszystkim marketerzy, mediaplanerzy oraz pracownicy agencji. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości i metody realizacji efektywnych działań reklamowych branży FMCG na serwisie Facebook oraz case study z najciekawszych kampanii z Polski i zza granicy.

Gościem specjalnym najbliższych warsztatów będzie ponownie Mark Cowan odpowiedzialny za rozwój serwisu Facebook w Europie Środków i Afryce. W programie znalazły się także wystąpienia przedstawicieli agencji specjalizujących się w działaniach na Facebooku - Pride&Glory Interactive, Heureka, Opcom Eskadra, Euro RSCG i 180heartbeats.

- Serwis Facebook liczy według badania Megapanel ponad 5 milionów użytkowników z Polski i na dobre zagościł już w świadomości naszych marketerów. Reklamodawcy z każdej niemal branży próbują działań społecznościowych. Nic dziwnego, że warsztaty Facebook NOW cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Uważnie analizujemy wszystkie zgłoszenia oraz opinie na temat warsztatów i staramy się, aby kolejne edycje odpowiadały na potrzeby uczestników – mówi Paweł Karaś kierujący Facebook NOW, działem sprzedaży serwisu Facebook w grupie ARBOinteractive.

Warsztaty Facebook NOW dla branży FMCG odbędą się w najbliższy piątek (9 lipca), w Adgar Plaza w Warszawie. Warsztaty są bezpłatne, jednak z powodu dużego zainteresowania, obowiązuje rejestracja. Dodatkowe informacje dostępne na stronie:

www.facebooknow.pl

Pierwsze spotkanie z cyklu Facebook NOW warsztaty odbyło się w kwietniu i adresowane było do branży telekomunikacyjnej. Wzięło w nim udział blisko 100 uczestników. Planowane są też kolejne edycje warsztatów Facebook NOW.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. geralt


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.