Upominki dla gości z okazji chrztu

14-07-2021, 13:15

Ceremonia chrztu to wyjątkowa okazja dla każdego rodzica. Aby świętować z nimi, ich rodzina i przyjaciele spotykają się i sprawiają, że ta okazja jest niezapomniana. Aby podziękować gościom za przybycie i pobłogosławienie dziecka, nie ma lepszego sposobu niż przemyślany upominek z okazji chrztu. Upominki z okazji chrztu wręczane gościom na koniec przyjęcia to idealny sposób, aby dać im znać, jak bardzo cenisz ich obecność oraz jak podobało ci się dzielenie z nimi tej szczególnej okazji. Służą również jako pamiątka, którą Twoi goście będą pielęgnować i wspominać przez długie lata.

Co jest uważane za dobry upominek z okazji chrztu?

Wybór dobrego upominku z okazji chrztu nie jest łatwy. Dobra upominek powinien być przemyślany, praktyczny i mieć osobisty charakter. Nawet mała i niedroga pamiątka jest odpowiednia, aby okazać uznanie swoim gościom – nie musisz wręczać wyszukanego i drogiego prezentu! Upominki na chrzest powinny być klasyczne, eleganckie i nieco poważne niż upominki na inne przyjęcia. Ponieważ jest to wydarzenie religijne, frywolne prezenty nie są odpowiednie. Przy wyborze upominków pamiętaj o gościach i ich upodobaniach. Pamiętaj, że ludzie doceniają i cenią nawet małe rzeczy, które wyrażają uczucia dawcy, zamiast drogiego prezentu, który nie ma znaczenia!

Najlepsze pomysły na upominki

Upominki chrztu mogą być łączone z różnymi motywami, takimi jak upominki religijne, świece lub jedzenie. Możesz wybrać swoje upominki z następujących grup:

Pomysły na upominek religijny

Chrzest jest okazją chrześcijańską, więc religijne upominki dla gości mogą to odpowiednio odzwierciedlić. Niektóre idee upominków religijnych to:
• Karty modlitewne
• Eleganckie zakładki religijne
• Papeteria religijna
• Figurki religijne
• Magnesy z cytatami biblijnymi

Niereligijne pomysły na upominki

Chociaż jest to wydarzenie religijne, wielu gości może nie być religijnych lub może wyznawać różne wyznania. Możesz chcieć obdarzyć ich upominkami, które nie są religijne. Możesz wybrać niereligijne upominki, takie jak:
• Doniczkowa roślina kwitnąca
• Spersonalizowana papeteria
• Kubki do kawy
• Świeczniki

Pamiątki w formie jedzenia

Upominki dla gości z okazji chrztu w formie jedzenia

Jadalne prezenty z okazji chrztu są pyszne i stanowią wspaniałe upominki, które są lubiane przez wszystkich! Niektóre pomysły na jedzenie na ceremonię chrztu to:

Krówki na Chrzest
Słodkie i pyszne krówki zapakowane w pięknie zdobione pudełko to idealny pomysł na pamiątkę chrztu.

• Czekoladki, cukierki
Wszyscy kochają czekoladki, więc nigdy nie możesz się pomylić z pysznym wyborem! Możesz postawić na krówki z nadrukiem.

• Kawa lub herbata
Podaruj swoim gościom wykwintną herbatę lub kawę na chrzest.

Upominki mydlane

Produkty do higieny osobistej, takie jak mydła, są również dobrą opcją na upominki chrztu dla gości. Występują w różnych wzorach. Niektóre opcje mydła to:

Pachnące mydła do aromaterapii

Mydła aromaterapeutyczne mają różne zapachy i kształty, a kilka z nich można zapakować w torbę prezentową lub pudełko.

Kryształy do kąpieli

Śliczny woreczek z organzy wypełniony kilkoma kryształkami do kąpieli to doskonały upominek.

Musujące kule do kąpieli

Musujące kule do kąpieli są w różnych kolorach, a Twoi goście z pewnością z chęcią dodają je do swojej wanny, aby zrelaksować się pod koniec dnia!

Upominki z okazji chrztu są dowodami uznania i radości dla gości z okazji świętowania z Tobą szczególnej okazji Twojego dziecka. Nie muszą być drogie ani duże – muszą być tylko przemyślane i dane od serca.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag upominkitag nols

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.