Ulubiony.pl bankrutuje - zamówienia NIE zostaną zrealizowane

31-07-2008, 17:49

Transakcje setek osób jednak nie zostaną zrealizowane - firma MBBC Sp z o.o., operator sklepu Ulubiony.pl, jest w trakcie składania wniosku o upadłość likwidacyjną. Sprawdził się chyba najczarniejszy z możliwych scenariuszy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


O problemach kupujących w Ulubiony.pl Dziennik Internautów informował w sobotę oraz poniedziałek. W opinii czytelników DI oraz pozostałych internautów przeważały negatywne opinie o Ulubiony.pl. Klienci m.in. skarżyli się na brak kontaktu z obsługą, długi czas realizacji zamówienia oraz problemy ze zwrotem pieniędzy za towar, którego nie otrzymali.

Powstała nawet strona www.calaprawdaoulubiony.pl, której właściciel - zapewne aby ostrzec innych internautów - zdecydował się na jej promocję w wyszukiwarce Google.

W niekorzystnej sytuacji zostali postawieni kupujący, którzy przelali pieniądze na konto sklepu, a wciąż nie otrzymali towaru. O zwrot gotówki będą mogli się starać w momencie, gdy zakończy się postępowanie o upadłość likwidacyjną firmy. W przypadku, gdy Ulubiony.pl ma długi, najpierw zostaną zaspokojone roszczenia ZUS, Urzędu Skarbowego a następnie wierzycieli - podaje Wyhacz.pl.

Jak wynika z sondy przeprowadzonej przez Dziennik Internautów przeszło 15 proc. czytelników DI, którzy zagłosowali skorzystało z usług sklepu.


Następny artykuł » zamknij


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.