Ubranie z wygody rodem

16-05-2020, 07:47

Gdybyśmy mieli możliwość wyboru jednego ze strojów, w którym się najlepiej czujemy, zwłaszcza w nieoficjalnych sytuacjach, duża część populacji zapewne postawiłaby na dresy. Te niezobowiązujące wdzianka mają zwolenników i zwolenniczki pod różnymi szerokościami geograficznymi, zwłaszcza tam, gdzie bywa chłodniej. Szybkie zakupy w osiedlowym sklepie, siłownia, wyjazd na rowerze za miasto, czy sprzątanie - wszędzie tam dres da radę.

jezioro

  1. Dres rozluźnić Ci się pomoże
  2. Drogie albo tańsze - wybór należy do nas
  3. Dla pań oraz panów
  4. Dres niejedno ma imię

Dres rozluźnić Ci się pomoże

Dresy są kojarzone przede wszystkim z aktywnym trybem życia. Biegi przełajowe, jogging, siłownia pod dachem lub pod chmurką - wszędzie tam mają one całe rzesze swoich wyznawców i wyznawczyń. Niedrogie, zwłaszcza jeśli idzie o dresy bawełniane, przewiewne, łatwo wchłaniające pot, no i do bólu wręcz wygodne. Nie krępują ruchów, można w nich wykonywać różne dość skomplikowane ćwiczenia, a po zakończonej serii biegów po prostu wrzucamy je na dno torby i udajemy się do domu. Czegóż chcieć więcej?

Drogie albo tańsze - wybór należy do nas

W obecnych czasach nie będziemy mieć większych kłopotów ze znalezieniem sklepu, w którym nabędziemy takie ubrania, na jakich nam zależy. Wystarczy,  przykładowo, wejść na stronę http://sklep.kz.com.pl/ i znaleźć to, co jest nam akurat potrzebne. Każdy producent dresów ma w swoich zasobach bardzo różnorodne produkty. W Polsce od lat popularnością cieszą się zwłaszcza markowe dresy z dużymi logotypami, które są zdecydowanie droższe niż zwykłe propozycje rodem z marketu. Pamiętajmy jednak o tym, że w przypadku tych ubrań liczy się także to, z jakiego materiału zostały one wykonane. Jednym z najlepszych dla nas włókien, zwłaszcza jeśli chodzi o codzienne jego użytkowanie, jest bawełna. Dobrze, gdy nasz dres ma w sobie jej jak najwięcej. To daje pewność, że będziemy mieli styczność ze zdrowym, naturalnym produktem. 

Dla pań oraz panów

Zarówno dresy męskie jak i dresy damskie powinny się znaleźć w szafie każdego człowieka. Oprócz sytuacji związanych ze sportem uprawianym amatorsko czy zawodowo dresy mogą być bardzo przydatne w różnego typu pracach domowych. Pozwolą nam się poczuć całkowicie swobodnie, a możliwość ich łatwego przeprania spowoduje, że będziemy mogli w nich wykonywać nawet najbardziej brudzące prace. Dobrze jest więc mieć nieco więcej niż jeden komplet tych ubrań, dzięki czemu będziemy mogli je w międzyczasie zmienić, gdyby powinęła nam się noga.

Dres niejedno ma imię

Rozpatrując dres tylko jako odzienie powszednie, popełniamy błąd. Obecnie coraz częściej wkracza on także na wybiegi oraz na salony. Błyszczące kreacje inspirowane dresami, kojarzące się z modą ulicy, widać w teledyskach oraz w klubach nocnych. Czasami trendy te są bezpośrednio kojarzone z latami osiemdziesiątymi, czy też dziewięćdziesiątymi ubiegłego wieku. Na pewno takie propozycje ożywiają nasze ulice. Możemy więc się zastanowić, czy nie jest to dobra propozycja na sobotni wieczór w nieco mniej zobowiązującym stylu. Pamiętajmy także o rozwiązaniach takich jak dresy welurowe, czy polarowe, które mogą się sprawdzić w chłodne wieczory, czy mgliste poranki za miastem. Zwłaszcza bluzy dresowe z głębokim kapturem mogą okazać się zbawienne w przypadku zimnego marcowego wiatru, czy też nagłego deszczu. Bluzy oraz spodnie od dresu często są wyposażone w wygodne, głębokie kieszonki, w których bez trudu możemy schować klucze od mieszkania, czy chusteczki higieniczne. Wygodny ciuch, jakim jawi się dres, na pewno pomoże nam się rozluźnić, zarówno w domu, jak i na dworze. 

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag dresy

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.