Twitter zatrudnia sprzedawców w Londynie

24-02-2011, 15:36

Serwis mikroblogowy najprawdopodobniej otworzy w Wielkiej Brytanii swoją kolejną siedzibę.

Twitter sukcesywnie się rozwija, zyskując interfejsy w kolejnych językach, natomiast w Europie ma powstać kolejna siedziba firmy.

>>Czytaj także: Hakerzy blokują strony rządowe w Egipcie

Sonda
Twitter będzie wart 100 miliardów dolarów?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Jakie dokładnie będzie to miejsce, spekulowano już od dłuższego czasu, jednak ostatnie ogłoszenia (na Twitterze - a jakże) wyraźnie wskazują na poszukiwania osób zajmujących się sprzedażą w Londynie. Z drugiej strony, zatrudnienie kilku osób w tej części Europy nie przesądza do końca o planach serwisu.

Katie Jacobs Stanton zajmująca się międzynarodową ekspansją Twittera wspomina: Lokalizacja naszej europejskiej siedziby wciąż pozostaje kwestią do dyskusji. Jak zauważa TechCrunch Europe, choć władze serwisu wstrzymują się z przekazywaniem jednoznacznych komunikatów, otworzenie siedziby w Wielkiej Brytanii jest niezwykle prawdopodobnie. Już teraz można tam znaleźć między innymi oddziały Google czy Microsoftu.

Ogłoszenie na Twitterze
fot. - Ogłoszenie na Twitterze
Twitter zyskuje ostatnio na znaczeniu i choć obecnie nie wiąże się to w prostej linii z jego przychodami, odgrywa dużą rolę w międzyludzkiej komunikacji. Jego siłę poznały między innymi egipskie władze, choć dokładniejszą obserwację świata mikroblogów zapowiada także policja z Wielkiej Brytanii.

>>Czytaj także: Ile kosztuje wiadomość na Facebooku?


Źródło: TechCrunch
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy