Turniej gier dla użytkowników komórek

14-11-2007, 06:28

W ubiegłym tygodniu operator komórkowy Play rozpoczął ogólnopolski turniej gier "Play The Game Tour", rozgrywanych na telefonach komórkowych. Zawody będą rozgrywane w kilku największych miastach Polski. W trakcie turnieju będzie można za darmo uzyskać wiele tytułów gier na komórki.

W opinii Marcina Gruszki, rzecznika prasowego Play, w gry komórkowe grają wszyscy, zarówno miłośnicy gier komputerowych i konsolowych, aktorzy, piosenkarze, ale i biznesmeni, gdyż telefon, w przeciwieństwie do konsoli, czy komputera, mają zawsze przy sobie. Stąd też pomysł organizacji takiej imprezy, która poza promocją marki, ma także na celu przybliżenie użytkownikom telefonów komórkowych rynku mobilnych gier.

Podczas "Play The Game Tour" prezentowane będą gry oraz możliwości, jakie dają obecnie telefony komórkowe. Będzie można zatem być świadkiem współzawodnictwa na dwóch telefonach połączonych poprzez bluetooth, gdy obraz z telefonu wyświetlany jest na telewizorach plazmowych. Nie wszyscy wiedzą także, iż możliwa jest rozgrywka ośmiu graczy jednocześnie kierujących swoje pojazdy telefonami w grze wyświetlanej na wielkim ekranie sali kinowej.

Jak informują organizatorzy, w turnieju prezentowane tytuły, które są obecnie wyłącznie w ofercie Play, m.in. najnowszej gry Wiedźmin, czy Rajd Polski 3D.

Miasta, w których będzie można sprawdzić swoich sił grając na komórce to: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań i Wrocław. Zainteresowani szczegółowym planem rozgrywek znajdą go na stronach Play.

Finał turnieju odbędzie się 15 grudnia w Warszawie. 50 najlepszych graczy spotka się w Multikinie w Złotych Tarasach, gdzie ustanawiać będą pierwsze rekordy kraju w poszczególnych grach. Na atrakcje i nagrody Play przeznaczył ponad 100 tys. zł.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy