Transferuj.pl zmienia nazwę na Tpay.com

20-10-2015, 23:03

Transferuj.pl poinformował o zmianie nazwy na Tpay.com. Jak zapewniają przedstawiciele firmy globalny wymiar marki Tpay.com zwiększa poziom zaufania zagranicznych klientów do dokonywania zakupów w polskich sklepach.

Tpay.com oferuje wszystkie najważniejsze międzynarodowe metody płatności jak zagraniczne przelewy, PayPal, SEPA oraz płatności kartą obsługiwane przez międzynarodową instytucję finansową Elavon. System płatności umożliwi dokonywanie wpłat z każdego miejsca na świecie i we wszystkich walutach.

Nowa wersja strony głównej systemu Tpay.com została przystosowana do potrzeb międzynarodowego płatnika. Znajdują się tam informacje na temat wyboru metody płatności, jej przebiegu oraz gwarancji najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dla zagranicznych kontrahentów dostępna jest również dedykowana infolinia, która pomoże im w przypadku jakichkolwiek pytań.

Tpay.com udostępnia również płatności grupowe w serwisie eHat.me. Jego użytkownicy mogą organizować zbiórki na własne projekty lub kupować wspólnie produkty i usługi w internecie. Teraz serwis eHat.me jest dostępny całkowicie za darmo.

Tpay.com reprezentuje w 100% polski kapitał
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
fot. PhotoMIX
fot. BabbelRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: