Telewizja ipla w Gadu-Gadu

22-12-2009, 07:15

W Gadu-Gadu 10 możliwe jest oglądanie wybranych propozycji VOD oraz sprawdzanie bieżących transmisji na żywo platformy ipla. Do korzystania z funkcji potrzebna jest instalacja aplikacji ipla, którą można pobrać bezpłatnie wraz z najnowszą wersją komunikatora. Z kolei nowi użytkownicy platformy ipla mogą przy instalacji zdecydować się na pobranie Gadu-Gadu 10.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiła się w menu ikonka ipla, która przenosi do zakładki prezentującej wybrane z promowanych materiały wideo dostępne na platformie oraz odnośniki do trwających w danym czasie transmisji live. Po kliknięciu pliki są odtwarzane w odtwarzaczu ipla.

Ipla w GG 10
fot. GG Network - Ipla w GG 10

W przyszłości planowana jest dalsza integracja telewizji ipla z komunikatorem Gadu-Gadu. Ma ona poszerzyć pakiet funkcjonalności związanych ze wspólnym oglądaniem plików wideo przez internautów i dzieleniem się z przyjaciółmi informacjami o polecanych plikach VOD.

Odtwarzacz telewizyjny to kolejna multimedialna usługa w GG. Komunikator pozwala również na słuchanie platformy radiowej OPEN FM.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag VoDtag telewizjatag komunikatorytag IPLAtag Gadu-Gadu
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.