T-Bull pracuje nad grą snajperską na platformy mobilne

22-09-2015, 18:43

Wrocławskie studio T-Bull rozpoczęło prace nad kolejną grą. Po sukcesie ich ostatniej produkcji – mobilnych wyścigów „Top Speed”, które lada chwila osiągną poziom miliona pobrań – deweloper idzie za ciosem i ujawnia szczegóły nowego projektu.

Będzie to gra snajperska, której premiery można spodziewać się na przełomie 2015 i 2016 roku. Jak na razie T-Bull nie zdradza tytułu nowej produkcji, ale twórcy już przewidują, że może ona osiągnąć poziom miliona pobrań jeszcze szybciej niż „Top Speed”.

Najnowsza produkcja wrocławskiego studia będzie rozbudowaną, realistyczną grą snajperską, wymagającą od gracza celności oraz koncentracji. Podobnie jak w przypadku „Top Speeda”, twórcy zadbają zarówno o atrakcyjną oprawę graficzną, jak i wciągającą historię oraz grywalność. W prace nad grą zaangażowany jest cały czterdziestoosobowy zespół T-Bulla.

- Z naszą nową produkcją stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Zależy nam na tym, żeby gra snajperska, nad którą pracujemy, konkurowała z najlepszymi produkcjami w swojej kategorii. Szacujemy, że tym razem przekroczymy barierę miliona pobrań jeszcze szybciej, niż stało się to w przypadku gry Top Speed – mówi Grzegorz Zwoliński, Co-Founder & Chief Operating Officer wrocławskiego studia T-Bull. - Cieszymy się z rosnącej liczby pobrań naszych produkcji, ale traktujemy to również jako pewnego rodzaju kredyt zaufania od graczy. Wiemy, że każda kolejna gra, która opuszcza nasze studio, musi być lepsza od poprzedniczki – dodaje Zwoliński.

T-Bull znany jest m.in. z takich produkcji jak „Zombie Combat: Trigger Call 3D” oraz „Traffic: Illegal Road Racing 5”. Ostatnia gra wrocławskiego studia zatytułowana „Top Speed” wkrótce osiągnie poziom miliona pobrań, dzięki czemu zyskała status flagowej produkcji T-Bulla.

Concept arty z nowej gry poniżej:

t-bull concept art z gry snajperskiej

t-bull concept art z gry snajperskiej

t-bull concept art z gry snajperskiej

t-bull concept art z gry snajperskiej

t-bull concept art z gry snajperskiej

t-bull concept art z gry snajperskiej

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


Tematy pokrewne:  

tag Top Speedtag T-Bulltag grytag gra snajperska


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.