Szybka pomoc w otworzeniu zatrzaśniętych drzwi samochodu

26-08-2021, 18:15

Niekiedy zdarzyć się może zatrzaśnięcie samochodu z kluczykami w środku. W większości przypadków jest to najgorszy moment jaki moglibyśmy sobie wymarzyć, bo albo jest to gdy wracamy z pracy, albo jesteśmy gdzieś spóźnieni bądź wracamy do domy z zakupami. Różne sytuacje się zdarzają warto więc być przygotowanym i wiedzieć co w takim momencie począć. Najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonienie po odpowiednią pomoc. W tym przypadku będzie to firma, która oferuje awaryjne otwieranie drzwi samochodu. Warto nadmienić że taka czynność wykonana przez fachowców nie sprawi że nasz samochód na tym ucierpi.

Szybka pomoc w otworzeniu zatrzaśniętych drzwi samochodu

Dwie metody otwierania

Sposoby awaryjnego otwierania drzwi samochodu nie są tak skomplikowane jakby mogło się to wydawać. Na otwieranie samochodów są jedynie dwie lecz bardzo skuteczne metody. Za ich pomocą fachowcy są w stanie otworzyć każde drzwi. Pierwszą metodą jest użycie bardzo zaawansowanych narzędzi ślusarskich, które nie są dostępne w sklepach. Ważne jest że ten sposób w żaden sposób nie niszczy, karoserii, zamka oraz innych elementów samochodu. Jest on całkowicie bezpieczny.

Drugą metodą, umożliwiającą otwieranie samochodów jest użycie przyssawki wraz z specjalną poduszką. Przy jej użyciu ślusarz z https://www.pogotowie-zamkowe-krakow-24h.pl/ przykłada przyssawkę do szyby i z jej pomocą lekko odchyla szybę, w tym momencie tworzy się otwór w który wkłada się poduszkę hydrauliczną pomagającą wytworzyć jeszcze większą przestrzeń, maksymalnie wyginając szybkę. Kolejnym oraz ostatnim już etapem będzie otworzenie drzwi od środka za pomocą specjalnego haczyka. Ta metoda jest całkiem bezpieczna oraz szybsza od tej z użyciem narzędzi ślusarskich. Jednakowoż aby ją odpowiednio wykonać potrzebne jest doświadczenie oraz wyjątkowe umiejętności pozwalające nie uszkodzić szyby.

Pogotowie zamkowe służy swoją pomocą przez całą dobę, nie musimy obawiać się że w nocy nie otrzymamy pomocy. Minusem jest oczekiwanie na przyjazd specjalisty, jednak zazwyczaj trwa przez kilkanaście bądź kilkadziesiąt minut. Aby fachowiec mógł rozpocząć swoją pracę będziemy najpierw zmuszeni na udowodnienie że to my jesteśmy właścicielem samochodu. Dużo łatwiej będzie kiedy przy sobie znajdziemy dowód rejestracyjny, który rozwieje wszelkie wątpliwości i sprawi że ślusarz przejdzie od razu do swojej pracy. Taka usługa jest stosunkowo nie droga, zazwyczaj kosztuje od dwustu złotych w górę.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
fot. Executiumfot. Altumcodefot. CottonbroRSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: