Szukasz mieszkania? Wrocław i oferty deweloperów

05-11-2020, 12:30

Jeśli mielibyśmy wymienić najważniejsze decyzje w naszym życiu, kupno mieszkania na pewno byłoby jedną z nich. Dlatego jeśli właśnie stoisz przed tym wyborem, dobrze przemyśl kolejne kroki. Koniec końców decydujesz się na inwestycję, która będzie ci towarzyszyć przez wiele najbliższych lat. Przecież nie wprowadzisz się do mieszkania, które nie będzie spełniało twoich oczekiwań, prawda?

Właśnie dlatego przed finalnym krokiem sprawdź wszystko dokładnie, żeby później nie pojawiły się niespodzianki. Ale po kolei.

Mieszkania Wrocław — duży i dobry wybór

Jednym z najciekawszych miejsc do życia jest aktualnie Wrocław. Stolica Dolnego Śląska rozwija się prężnie, dzięki czemu oferuje swoim mieszkańcom nie tylko duży wybór mieszkań na rynku pierwotnym, ale również wiele możliwości pod względem zawodowym. Dlatego dla młodych par, a także tych w sile wieku, wybór tego miasta może okazać się strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, że mają dostęp do wielu lokalizacji, w których budowane są nowe mieszkania. Wrocław posiada zarówno typową zabudowę miejską, jak i tereny bardziej zbliżone do natury. Znajdzie się również coś pomiędzy dla tych, którzy mają problem z decyzją.

Zanim zdecydujesz się na mieszkanie z rynku pierwotnego, weź pod lupę kwestie, na które należy szczególnie uważać, kiedy sprzedawcą jest bezpośrednio deweloper. Wrocław zna przypadki, w których nieuczciwe firmy korzystały z naiwności kupujących. Ale bez obaw — jeśli podejdziesz do kupna lokum z głową i wybierzesz doświadczonego, zaufanego dewelopera, nic Ci nie grozi.

Jak to zrobić? Po prostu przed podjęciem decyzji dokładnie sprawdź daną firmę.

Mieszkania Wrocław — na co zwracać uwagę?

Jeśli chodzi o dewelopera, przeprowadź własne małe śledztwo pod kątem jego uczciwości. Koniec końców kupujesz mieszkanie w ciemno, więc warto wiedzieć, z kim robisz interesy. Weź pod uwagę zarówno wszelkie noty prawne, jak i opinie innych klientów przedsiębiorstwa. Jeśli mają niemiłe doświadczenia, na pewno podzielą się swoim żalem.

MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

Wśród dokumentów najważniejsze są:

  • ewentualna obecność danego dewelopera w KRS (Krajowy Rejestr Sądowniczy) w sprawie zadłużenia,
  • certyfikat dewelopera,
  • potwierdzona przynależność do PZFD (Polski Związek Firm Deweloperskich),
  • księga wieczysta i sprawozdania (powinny być ogólnie dostępne),
  • regularne publikacje na temat rozwoju inwestycji.

Poza tym nie zapominaj o wspomnianych już opiniach, które wśród klientów posiada deweloper. Sprawdź popularne serwisy internetowe, zajrzyj na Google lub Facebooka. Pamiętaj jednak, że liczba gwiazdek jest wiarygodna dopiero wtedy, gdy opinii jest wystarczająco dużo.

Deweloperem, który cieszy się nienaganną opinią zarówno wśród urzędów, jak i klientów, jest Mój Dom. Przedsiębiorstwo od lat dostarcza mieszkania (Wrocław), które nie tylko są komfortowe i wygodne, ale też uwzględnia takie potrzeby swoich klientów, jak dostęp do zieleni, placów zabaw i ochrony.

 

W.P.B.M. "MÓJ DOM" S.A.
Znajdziesz nas pod adresem: Arkady Wrocławskie, sekretariat: VIII piętro
53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

lub na naszej stronie: MojDom.com.pl

 

Źródło: MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Wrocławtag nolstag domtag deweloper
To warto przeczytaćfot. Devire


RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: