Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Sztuczna inteligencja: Czat.ai, czyli specjalistyczne chatboty z osobowością pomagają w codziennym życiu

01-09-2023, 17:01

Z chatbotami, które mają swoją unikalną osobowość i specjalizację, życie może stać się prostsze i bardziej efektywne przekonuje Michał Jaskólski, założyciel firmy Wondel.ai, twórca projektu Czat.ai.

Czat.ai to innowacyjna platforma oferująca chatboty z unikalnymi osobowościami, które mają za zadanie wspomagać użytkowników w codziennym życiu. To pierwszy produkt firmy Wondel.ai, założonej przez Michała Jaskólskiego. Oferta platformy jest bardzo szeroka i obejmuje różne specjalizacje, od kariery i diety, po wsparcie emocjonalne i edukacyjne.

przyjaciolka.ai

Platforma przekształca sposób, w jaki korzystamy z technologii, tworząc narzędzie, które nie tylko odpowiada na nasze pytania, ale też robi to w sposób spersonalizowany. Michał Jaskólski podkreśla, że postacie na Czat.ai są zaprojektowane tak, aby dostarczać trafne i użyteczne odpowiedzi, przy czym każda z nich używa specyficznego języka i ma inny styl komunikacji.

Specjalistyczne boty na każdą okazję

Zamysłem Czat.ai jest dostarczenie szerokiej gamy specjalistycznych postaci, takich jak Kariera.ai, Dietetyk.ai, Trenerka.ai, Informatyk.ai, Konsultant.ai, Ogrodnik.ai i wiele innych. Wszystkie te chatboty posiadają unikalne cechy, dzięki czemu wyróżniają się na tle tradycyjnych botów, które często są jednowymiarowe i nie oferują takiej głębokości interakcji.

Poszczególne postaci stosują różne metody, aby odpowiedzi były jak najbardziej trafne i pomocne. Dopytują o niezbędne informacje zanim przystąpią do rozwiązania problemu. Każda z nich używa specyficznego języka i w inny sposób reaguje na pytania użytkowników - mówi Michał Jaskólski.

trenerka.ai

Oprócz tego, platforma stawia na wsparcie emocjonalne i edukacyjne, oferując chatboty terapeutyczne, jak Przyjaciolka.ai czy Piesek.ai, a także edukacyjne postacie, takie jak Korepetytor.ai i Nauczyciel.ai. Dzięki nim użytkownicy mogą otrzymać wsparcie emocjonalne i pomoc w nauce bez konieczności zakładania konta czy płacenia za usługę.

Czat.ai nie chce Twoich danych

Czat.ai już teraz oferuje platformę dostępną dla szerokiej publiczności. Co więcej, platforma ta nie wymaga od użytkowników logowania się przez serwisy społecznościowe ani dzielenia się danymi osobowymi, co jest dużym plusem w kontekście prywatności.

Moim celem jest dać każdemu, niezależnie od wieku czy umiejętności, możliwość korzystania ze wsparcia supermądrej sztucznej inteligencji, bez płacenia obowiązkowego abonamentu - dodaje Jaskólski.

Platforma jest również częścią programu Microsoft for Startups Founders Hub, a firma-matka, Wondel.ai, czerpie inspirację z modelu GPT-4 od OpenAI, co może zapowiadać dalsze interesujące rozwiązania w przyszłości.

korepetytor.ai


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik