System POS – 5 korzyści dla Twojego biznesu

30-08-2017, 12:46

Jak skrócić czas obsługi klienta? W jaki sposób zintegrować i kontrolować pracę kilku lokali? Sprawdź, dlaczego warto wdrożyć system POS w swojej firmie.

pos

1. Optymalizacja procesów zarządzania i sprzedaży


System POS (ang. point of sale) to zintegrowany system sprzedaży przeznaczony dla firm z branży usługowej, w szczególności gastronomicznej i hotelarskiej. Takimi systemem jest Poster a na stronie https://joinposter.com/pl poznacie więcej szczegółów i możecie porozmawiać z autorami systemu. 


System ułatwia przyjmowanie, realizację oraz fiskalizację zamówień, generowanie raportów sprzedażowych, korektę menu, przeprowadzanie inwentaryzacji i kontroli magazynów oraz prowadzenie działań marketingowych. Analiza archiwalnych i bieżących raportów oraz statystyk pozwoli ulepszyć strategię biznesową i uczynić proces sprzedaży jeszcze bardziej efektywnym.


2. Usprawnienie obsługi klienta i uproszczenie pracy personelu


Ludzie, których zatrudniasz, są wizytówką Twojego lokalu. Zakłócona komunikacja między osobami przyjmującymi oraz realizującymi zamówienia może skutkować błędami, których klienci Ci nie wybaczą. Kelner przyniósł nie tę potrawę, która była zamówiona? A może kucharz zapomniał o przygotowaniu dania dla osoby nietolerującej glutenu? Tłumaczenie pomyłki personelu dużą ilością zamówień nic nie zmieni – szansa na dobre pierwsze wrażenie została zaprzepaszczona.


System POS usprawni komunikację między salą a kuchnią. Łatwy w obsłudze i intuicyjny system zarządzania uprości pracę całego zespołu. Możesz być pewny, że klienci chętnie podzielą się w mediach społecznościowych opinią o kelnerze, który wyczerpująco odpowiedział na pytania dotyczące składu danej potrawy lub kucharzu, który bezbłędnie przygotował niestandardowe zamówienie i dzięki temu częściej będą powracać.


3. Zdalny dostęp i bezpieczeństwo


Mobilny system zarządzania i sprzedaży pozwala sprawować kontrolę nad lokalem bez wychodzenia z domu. System POS działa w chmurze – aby uzyskać dostęp do wszystkich statystyk i raportów wystarczy Ci urządzenie z dostępem do internetu. Dzięki temu, nawet gdy nie ma Cię w lokalu, wiesz, który kelner obsługiwał gości ze stolika numer 2, jak duży utarg był w miniony weekend i których składników zaczyna brakować w magazynie. Panel administracyjny posiada protokół HTTPS, co uniemożliwia osobom postronnym wgląd do Twoich haseł.


4. Zarządzanie wieloma lokalami


System POS ułatwia zarządzanie siecią placówek. Panel administracyjny umożliwia przejście do wybranego lokalu za pomocą jednego kliknięcia.


5. Nowoczesny sprzęt i szybka instalacja


Nowoczesne oprogramowanie umożliwia zintegrowanie systemu z terminalem płatniczym czy drukarką fiskalną. Jego instalacja zajmuje około 15 minut. Pracę z POS możesz więc zacząć od zaraz!

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.