Super Zings - ulubieni bohaterowie Twojego dziecka

31-05-2020, 18:30

Istnieje wiele zabawek, ale mało która dorównuje radości, jaką wywołują na twarzach małolatów bohaterowie serii Super Zings. Zaprojektowani w najdrobniejszych szczegółach, odznaczający się żywymi kolorami i na tyle zróżnicowani, żeby każde dziecko mogło wybrać swoich ulubionych — to tylko kilka zalet Super Zings. Ponadto szeroka gama akcesoriów na motywach serii zapewni twojej pociesze wiele dodatkowych godzin przyjemnej zabawy.

super zings

Czym są Super Zings?

Głównym trzonem tej serii zabawek pozostają figurki bohaterów. Najczęściej są oni przedmiotami codziennego użytku, którym projektanci nadali ludzkie cechy fizyczne. Jest to pomysł prosty, ale dzięki temu bardzo angażujący dziecko. W różnorodnych postaciach odnajdzie to, co kojarzy już z otaczającego je świata, albo pozna szereg nowych przedmiotów, których jeszcze nie miało szansy zobaczyć.

Zabawki Super Zings dzielą się na superbohaterów i superzłoczyńców, którzy rywalizują między sobą o kontrolę nad fikcyjnym miastem Kaboom City. Jednym od drugich łatwo rozpoznać, ponieważ źli mają żółte oczy. Oprócz tego każdy ma swoją indywidualną superumiejętność, z której korzysta w walce z przeciwnikami.

W nowszych seriach Super Zings do figurek bohaterów dochodzą rozmaite akcesoria, takie jak:

  • pojazdy,
  • kryjówki,
  • pułapki oraz
  • bronie.

Ich zróżnicowanie oraz dodatkowe funkcje wciągną dziecko w świat Kaboom City i sprawią, że nie będzie chciało z niego wychodzić. Zapewniając pociesze ciekawe oraz rozwijające zajęcie odetchniesz chwilę jako rodzic.

Zabawki Super Zings, czyli wszystko dla dziecka

Odpowiadając na pytanie: „co to jest Super Zings?” nie sposób nie wspomnieć o drodze, jaką przeszła marka od pierwszej serii do swojej aktualnej postaci. Wymienione wyżej dodatki to tylko wierzchołek góry lodowej w porównaniu do pełnej oferty produktów związanych z ulubionymi bohaterami dzieci. Przyjrzyjmy się wszystkiemu, co ma do zaoferowania Super Zings.

Figurki

Wiesz już, że podstawą serii są postacie superbohaterów. Mają kolekcjonerski charakter. Występują w kilku wersjach, a każda różni się prawdopodobieństwem zdobycia. Na tej podstawie wyróżniamy figurki: standardowe, srebrne, złote i kryształowe.

Super Zings saszetki są podstawowym sposobem zdobywania nowych bohaterów, ale nie jedynym. Postacie znajdują się również w zestawach z pojazdami, dodatkowymi broniami itp. Plusem ostatnich jest możliwość wybrania figurek, których jeszcze nie posiadamy. W przypadku saszetek kupujemy w ciemno.

Puzzle

Zabawki Super Zings oferują również ogromny wybór puzzli ze świata Kaboom City. Ozdobione żywymi kolorami układanki przedstawiają dziecięcych bohaterów w akcji, podczas szalonych przygód. Możliwość bliższego poznania działalności ulubionych figurek zachęca dziecko do układania puzzli, dzięki czemu rozwija swoje umiejętności.

Nie od dziś wiadomo, że układanki dobrze wpływają na umysł dziecka i pomagają we wzmocnieniu myślenia logicznego. Ponadto są świetnym sposobem na rozwinięcie zdolności psychomotorycznych.

Przybory szkolne

Aby twoja pociecha nie musiała rozstawać się z uwielbianymi bohaterami w czasie szkolnym, może zabrać ze sobą akcesoria inspirowane światem Super Zings. Do najpopularniejszych należą:

  • plecaki,
  • piórniki,
  • torby na drugie śniadanie.

Dziecko wyposażone w takie przybory na pewno z chęcią pójdzie do szkoły i spojrzy na naukę bardziej przychylnie. Większy entuzjazm i towarzystwo zabawkowych przyjaciół przyczyni się do lepszych wyników.

Gdzie kupić zabawki Super Zings?

Mimo że marka jest bestsellerem na całym świecie, nie każdy sklep oferuje pełen asortyment produktów z nią związanych. Aby nie skazywać się na ograniczony wybór i zapewnić sobie atrakcyjne ceny, wybierz renomowany sklep z zabawkami dla dzieci. W ankashop.pl znajdziesz pełen wachlarz figurek i akcesoriów każdej z dotychczas wyprodukowanych serii.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag super zings
pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.