Startup Weekend Łódź 2015

PATRONAT MEDIALNY 09-01-2015, 13:20

W przyszłym tygodniu, w dniach 16–18 stycznia 2015 r., w fantastycznym miejscu o nazwie Art_Inkubator odbędzie się druga edycja wydarzenia o nazwie „Startup Weeekend Łódź”.

Startup Weekend Łódź

Startup Weekend to globalna społeczność młodych i aktywnych przedsiębiorców, projektantów, designerów, którzy uczą się od podstaw, jak zakładać startupy i odnosić sukces w biznesie. To największa globalna inicjatywa tego typu, dzięki której zorganizowano ponad 400 wydarzeń w 100 państwach na całym świecie.

Wszystkie Startup Weekendy mają ten sam scenariusz: uczestnicy mają możliwość zaprezentować swoje pomysły i poddać je ocenie. Zespoły formują się wokół najciekawszych i najbardziej obiecujących pomysłów. Potem zaczynają się 54 godziny wytężonej pracy: tworzenie modelu biznesowego, kodowanie, projektowanie, prototypowanie i walidacja rynkowa. Punktem kulminacyjnym są prezentacje gotowych do wdrożenia projektów przed doświadczonymi liderami biznesu, którzy są kolejnym źródłem informacji zwrotnej dla zespołu.

Jeśli jesteś:

  1. pomysłodawcą, młodym przedsiębiorcą szukającym możliwości realizacji swoich projektów („Non-Technical”),
  2. projektantem, specjalistą od użyteczności i designu, i chcesz pracować twórczo, niezależnie i często uczestniczysz w inicjatywach projektowych jako freelancer, („Designers”),
  3. programistą i specjalistą od technologii mobilnych i internetowych, uwielbiasz nowe wyzwania i rozwiązywanie problemów („Developers”),

dołącz do nas!

Strona rejestracji na wydarzenie

SWLODZ na Facebooku

Strona Art_Inkubator

Art_Inkubator


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy