Standard Allegro zastąpił Super Sprzedawcę

10-06-2011, 15:52

Allegro wykonuje kolejny krok w kierunku lepszej obsługi klienta, a zaufanych sprzedawców będzie wynagradzało tytułem Standard Allegro.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Oszustwa na aukcjach internetowych nie są  rzadkością, jednak liderzy rynku próbują walczyć z tym procederem bądź chociaż stworzyć wiarygodny miernik ryzyka dla użytkowników.

>>Czytaj także: Mieszkańcy USA mogą już zamawiać Chromebooki (wideo)

Sonda
Korzystasz z Allegro?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Do tej pory najlepsi sprzedawcy na Allegro otrzymywali tytuł Super Sprzedawcy, który pozwalał kupującym ocenić, czy są oni odpowiednimi partnerami do transakcji. Allegro poinformowało jednak, że zamyka program Super Sprzedawca, który jednocześnie zostanie zastąpiony przez Standard Allegro.

Chodzi oczywiście o zmianę kryteriów, których serwis aukcyjny będzie oczekiwał, by przyznać tytuł. Tym razem pod uwagę będzie brana bardziej obsługa klienta, w tym na przykład: czas oczekiwania na produkt, średnia ocen sprzedaży, przestrzeganie zwrotów i reklamacji czy nawet odpowiednia dla klientów cena.

Tytuł Standard Allegro mogą otrzymać wyłącznie konta firmowe, które zgromadziły co najmniej 100 ocen sprzedaży, w tym 20 w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Obecnie kwalifikacja do programu opierała się na ocenach sprzedaży z maja i kwietnia, a w przyszłości weryfikacja kont uczestników będzie dokonywana raz w miesiącu.

>>Czytaj także: Google przejmuje AdMeld za 400 mln dolarów


Źródło: Allegro


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.