Sprzęt rehabilitacyjny z dofinansowaniem

09-05-2019, 23:22

Zakup wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego najczęściej kojarzy się z dużymi wydatkami, jednak można tego uniknąć wybierając produkty z oferty sklepu, który umożliwia zakup z dofinansowaniem (między innymi z NFZ).

sprzęt rehabilitacyjny

  1. Kategorie produktów sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego
  2. Wygodne zakupy przez internet
  3. Stacjonarne punkty ze specjalistycznym sprzętem

Każda osoba, która musi korzystać z takich rozwiązań powinna więc zainteresować się ofertą tej firmy, szczególnie że działa ona już od wielu lat i cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Kategorie produktów sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego

Jako lider wśród dystrybutorów sprzętu rehabilitacyjnego, firma oferuje produkty z kilkunastu różnych kategorii. Są to zarówno wózki inwalidzkie i starannie wykonane protezy, jak również nowoczesne urządzenia pionizujące, ortezy i rozwiązania dedykowane konkretnym grupom wiekowym (dzieci, seniorzy). Sklep firmy akson pozwala również na łatwy zakup zakupu łóżek, materacy i innych rzeczy, które są potrzebne dla zapewnienia zdrowego snu. Pracownicy firmy stale starają się pomagać klientom w zakupie odpowiednich rozwiązań ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Na stronie sklepu można znaleźć dokładne opisy produktów, katalogi i porady, z których każdy internauta może korzystać w dowolnym momencie.

Wygodne zakupy przez internet

Bardzo często osoby korzystające z takiego sprzętu skarżą się na trudności z jego zakupem, szczególnie jeżeli musi się to wiązać z dojazdem do tradycyjnego sklepu i poświęcania dużych ilości czasu na dobranie konkretnego modelu protezy lub innych akcesoriów. Dla takich klientów wygodniejsze będzie zamawianie produktów przez internet. Zostały one podzielone na najpopularniejsze kategorie, dzięki czemu klient może błyskawicznie znaleźć potrzebne rzeczy. Wspomniane kategorie oferują produkty związane z aktywnością, opieką, zdrowiem, dziećmi oraz artykuły dla kobiet. Każde zamówienie realizowane jest praktycznie od razu, więc klienci nie muszą długo czekać na dostawę. W przypadku trudności ze złożeniem zamówienia można skontaktować się mailowo lub telefonicznie z pracownikami sklepu.

Stacjonarne punkty ze specjalistycznym sprzętem

Ponieważ nie każdy klient czuje się komfortowo przy zamawianiu produktów przez internet, firma zapewnia również możliwość zakupu sprzętu rehabilitacyjnego w kilkudziesięciu punktach stacjonarnych. Można je znaleźć w wielu różnych miastach na terenie kraju. Adresy i dane kontaktowe do poszczególnych punktów dostępne są na stronie firmy.


Następny artykuł » zamknij

mPojazd w mDokumentach
Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.