Sprawa zaginionego Piotra Pietrzaka trafiła do Fundacji Zaginieni

16-07-2021, 12:45

Fundacja Zaginieni to dość młoda organizacja na co dzień zajmująca się pomocą rodzinom i znajomym osób zaginionych. Przed nimi nie lada wyzwanie. Zajmą się sprawą zaginionego w styczniu 2020 roku Piotra Pietrzaka.

Piotr Pietrzak zaginął 23 stycznia ubiegłego roku. Ostatni raz widziano go pod przedszkolem córki w Sochaczewie, po tym, jak tradycyjnie rano odprowadził ją do placówki. Następnie ruszył w stronę Płońska i ślad po nim zaginął. Jego samochód Volkswagen T4 zarejestrowały jeszcze kamery jednej ze stacji paliw. Niestety, obraz był na tyle niewyraźny, a samochód na tyle daleko, że nie dało się zidentyfikować kierowcy ani tego, czy podróżował sam czy z kimś. 25 stycznia około 13 znaleziono samochód zaginionego w Wyszogrodzie pod bramą lokalnego stadionu. Widoczne były próby podpalenia samochodu. Psy podjęły trop, jednak po nieco ponad kilometrze go straciły. 

Nie pomogły przeszukiwania terenu w najbliższej okolicy ani przeczesywanie dna płynącej obok Wisły. Piotr Pietrzak jakby rozpłynął się w powietrzu. Znajomi i rodzina nie dają za wygraną i szukają kolejnych sposobów na poznanie losów swojego męża i ojca. Teraz sprawie ma przyjrzeć się Fundacja Zaginieni.

Fundacja mimo swojego młodego wieku, a także młodego wieku osób zarządzających i pracujących w organizacji, już posiada kwalifikacje i doświadczenie, które pomaga w podejmowaniu się tak trudnych tematów. Zdecydowanym plusem jest także współpraca z wieloma wolontariuszami, detektywami i psychologami od lat zajmującymi się sprawami osób zaginionych.

Na owoce tej współpracy liczą w szczególności bliscy Piotra, którzy nadal wierzą, że gdzieś jest i na pewno do nich wróci. Nadzieja umiera ostatnia.

Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje, które mogły by pomóc w poszukiwaniach, proszony jest o kontakt poprzez oficjalną stronę akcji poszukiwawczej, Fundację Zaginieni lub miejscową jednostkę policji.

Każda informacja może mieć znaczenie.

zaginiony Piotr Pietrzak

 

zaginiony Piotr Pietrzak

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Piotr Pietrzaktag nolstag Fundacja Zaginieni

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.