Sprawa zaginionego Piotra Pietrzaka trafiła do Fundacji Zaginieni

16-07-2021, 12:45

Fundacja Zaginieni to dość młoda organizacja na co dzień zajmująca się pomocą rodzinom i znajomym osób zaginionych. Przed nimi nie lada wyzwanie. Zajmą się sprawą zaginionego w styczniu 2020 roku Piotra Pietrzaka.

Piotr Pietrzak zaginął 23 stycznia ubiegłego roku. Ostatni raz widziano go pod przedszkolem córki w Sochaczewie, po tym, jak tradycyjnie rano odprowadził ją do placówki. Następnie ruszył w stronę Płońska i ślad po nim zaginął. Jego samochód Volkswagen T4 zarejestrowały jeszcze kamery jednej ze stacji paliw. Niestety, obraz był na tyle niewyraźny, a samochód na tyle daleko, że nie dało się zidentyfikować kierowcy ani tego, czy podróżował sam czy z kimś. 25 stycznia około 13 znaleziono samochód zaginionego w Wyszogrodzie pod bramą lokalnego stadionu. Widoczne były próby podpalenia samochodu. Psy podjęły trop, jednak po nieco ponad kilometrze go straciły. 

Nie pomogły przeszukiwania terenu w najbliższej okolicy ani przeczesywanie dna płynącej obok Wisły. Piotr Pietrzak jakby rozpłynął się w powietrzu. Znajomi i rodzina nie dają za wygraną i szukają kolejnych sposobów na poznanie losów swojego męża i ojca. Teraz sprawie ma przyjrzeć się Fundacja Zaginieni.

Fundacja mimo swojego młodego wieku, a także młodego wieku osób zarządzających i pracujących w organizacji, już posiada kwalifikacje i doświadczenie, które pomaga w podejmowaniu się tak trudnych tematów. Zdecydowanym plusem jest także współpraca z wieloma wolontariuszami, detektywami i psychologami od lat zajmującymi się sprawami osób zaginionych.

Na owoce tej współpracy liczą w szczególności bliscy Piotra, którzy nadal wierzą, że gdzieś jest i na pewno do nich wróci. Nadzieja umiera ostatnia.

Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje, które mogły by pomóc w poszukiwaniach, proszony jest o kontakt poprzez oficjalną stronę akcji poszukiwawczej, Fundację Zaginieni lub miejscową jednostkę policji.

Każda informacja może mieć znaczenie.

zaginiony Piotr Pietrzak

 

zaginiony Piotr Pietrzak
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Piotr Pietrzaktag nolstag Fundacja Zaginieni
To warto przeczytać


fot. ArLawKaRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: