Skype: Darmowe Wi-Fi w całym UK na tydzień

03-11-2011, 13:55

Podobnie jak w ubiegłym roku, także tym razem Skype zaoferuje mieszkańcom Wielkiej Brytanii darmowe Wi-Fi przez cały tydzień.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Skype poinformował na swoim blogu, że w związku z odbywającym się Internet Week Europe zaoferuje wszystkim mieszkańcom Wielkiej Brytanii dostęp do internetu za darmo.

Czytaj także: Skype przejęty

Skype Wi-Fi przez resztę roku jest usługą płatną, a hotspoty firmy znajdują się w ponad milionie miejsc na świecie. Najczęściej spotkać je można w punktach użyteczności publicznej, jak hotele, lotniska, bary czy stacje kolejowe. Warto przypomnieć, że na początku tego roku Skype obniżył znacznie ceny tego typu połączeń.

Każdy, kto w następnym tygodniu będzie się znajdował na terenie Wielkiej Brytanii, będzie mógł skorzystać z darmowego dostępu do sieci przez 60 minut. Tego typu udogodnienie będzie obowiązywało jednak wyłącznie od 7 do 11 listopada (podobnie jak w ubiegłym roku).

Aby podłączyć się do darmowego hostpota, niezbędne będzie konto w Skypie. Następnie w programie wystarczy dołączyć do jednej z partnerskich sieci Wi-Fi, po czym aplikacja zapyta, czy chcemy przejść w stan online z wykorzystaniem nowego połączenia. Całość potwierdzamy, wybierając przycisk "Połącz".

Czytaj także: Trwają testy Google Voice w Europie


Źródło: Skype


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.