Saksmisja, czyli innowacyjny sposób złożenia życzeń przez prawników

05-01-2017, 01:09

Co roku przychodzi czas Świąt, sprzyjający podsumowaniom i wspomnieniom. To dobry moment na podziękowania, życzeniami niesienie pomocy potrzebującym. Obsługa prawna, księgowa, a także realizacja projektów unijnych często kojarzą się nie prawnikom ze stresem zw. z nowym wyzwaniem lub z papierologią. SWLEX jest zespołem ludzi, którzy wychodzą naprzeciw klientom,pracując w większości z twórcami nowych technologii – startupami.

SWLEX postanowiła wnieść do biur swoich klientów świąteczną atmosferę za pomocą dźwięku saksofonu oraz woreczków zakupionych w celu zbiórki pieniędzy na dzieci z oddziału onkologicznego.

saksmisja opinia

 

15 grudnia 2016 r. Magda Judejko, prawnik i PM SWLEX uzyskała od szefów Sebastiana Wawrzyniaka oraz Bartosza Kosickiego, zielone światło na przeprowadzenie akcji świątecznej – Muzyczny telegram. Mimo stresu związanego z debiutem artystycznym nasza ekipa była pełna dobrego humoru. Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze reakcje klientów na naszą niespodziankę.

 

Muzyczny telegram został przyjęty wyjątkowo pozytywnie. Klienci z uśmiechem i zaskoczeniem słuchali kolęd na żywo, częstując się słodyczami.

 

Po akcji nasuwają się wnioski, że warto odważnie wychodzić naprzeciw klientom czasem po prostu niosąc im świąteczną atmosferę, a po Świętach znów być do dyspozycji i profesjonalnie wspierać ich w realizacji nowych pomysłów.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag swlextag saksmisjatag prawnicytag Poznańtag Magda Judejko

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930