Ruszyły testy innowacyjnej usługi Pakiety Mobilności Vooom

07-08-2019, 16:26

Pakiety Mobilności Vooom to pionierska usługa dla firm stawiających na nowoczesne benefity pracownicze, szukających ekologicznych i odpowiedzialnych społecznie rozwiązań. Startup Vooom, który w jednej aplikacji pozwala zaplanować podróż po mieście różnymi środkami komunikacji miejskiej i współdzielonej, wprowadził także nowe udogodnienie dla swoich użytkowników.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Vooom rozpoczął właśnie finalne testy z kilkoma firmami nowej, pionierskiej usługi dla klientów biznesowych - Pakietów Mobilności. Usługa ta umożliwia pracodawcy wykupienie benefitu pracowniczego, który polega na refinansowaniu przejazdów transportem publicznym oraz usługami współdzielonej komunikacji.

- To zupełna nowość na rynku, bo nikt przed nami w Polsce jeszcze tego nie robił. Zaletą tego rozwiązania jest elastyczność – użytkownik może przeznaczyć przedpłacone środki na auto na minuty, elektryczny skuter, hulajnogę czy rower miejski – mówi Włodzimierz Łoziński, CEO w Vooom. Abonament mobilności oferowany przez Vooom w dobie rekordowo niskiego bezrobocia to nowe narzędzie w walce o utrzymanie i zdobycie pracowników.

vooom aktualny rozkład jazdy

W zamkniętych testach Pakietów Mobilności bierze udział na razie kilka firm. Vooom zapowiada jednak rychłe wyjście ze swoją ofertą nowatorskich benefitów na szeroki rynek.

 

W tym tygodniu startup udostępnił także nową wersję aplikacji Vooom, dzięki której użytkownik komunikacji miejskiej będzie miał pewność, że nie przegapi swojego tramwaju lub autobusu. Wystarczy, że kliknie w aplikacji w wybrany przystanek aby zobaczyć aktualny rozkład jazdy oraz czas przyjazdów najbliższych pojazdów. Ponadto może zobaczyć na mapie, gdzie właśnie znajduje się wybrany pojazd komunikacji miejskiej.

Aplikacja Vooom jest dostępna na systemy iOS oraz Android.

📲 Pobierz Vooom na iOS ➡️ http://bit.ly/vooomios


📲 Pobierz Vooom na Androida ➡️ http://bit.ly/vooomandroidSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.