Rusza nowy bankowy akcelerator dla startupów

12-06-2018, 11:38

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do pierwszej edycji nowego programu akceleracyjnego, skierowanego do startupów m.in. o profilu fintech. Jego twórcy szukają rozwiązań, które odpowiadają na jego potrzeby biznesowe, ale przede wszystkim wygenerują wartość dodaną dla klientów. Aplikacje przyjmowane są do 15 lipca br.

Celem programu Alior Bank Startup Accelerator jest identyfikacja innowacyjnych projektów w obszarze bankowo-technologicznym, rozwijanie ich zgodnie z zapotrzebowaniem biznesowym oraz komercjalizacja, w zależności od rozwiązania – zarówno w ramach własnych systemów Banku, jak również wśród jego partnerów biznesowych.

Wybrane startupy zostaną objęte programem akceleracji, który potrwa 15 tygodni. Przez ten czas jego uczestnicy otrzymają wsparcie doświadczonych mentorów w obszarze opracowania modelu współpracy czy potencjalnego wdrożenia pomysłu. Ponadto startupom udostępni się specjalne środowisko testowe, w którym wystawione będą usługi związane m.in. z dyrektywą PSD2. 

Na co dzień uczestnicy będą pracować w nowej przestrzeni, która niebawem zostanie otwarta w budynku Warsaw Spire. Ponadto startupy zakwalifikowane do programu będą mogły skorzystać z dofinansowania w wysokości nawet do 150 tys. zł. Dodatkowo, uczestnicy programu będą mieli możliwość rozwijania swoich rozwiązań nie tylko pod skrzydłami Banku, ale także wielu partnerów.

Aplikacje przyjmowane są do 15 lipca za pośrednictwem strony programu.

Źródło: Alior Bank


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy