Rozwiązanie data science i "Raty 0%"

29-11-2018, 18:47

Niedawno wystartowała promocja „Raty 0%” dla osób korzystających z jednej z platform zakupowych. Od 23 listopada do 23 grudnia br. wszyscy klienci dokonujący zakupów za jej pośrednictwem, mogą rozłożyć płatność na 3, 5, 6 lub 10 rat, oddając tylko tyle, ile wynosi wartość transakcji. Co więcej, pomoc w znalezieniu produktu zapewnia nowoczesna technologia data science.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


„Raty 0%” to okresowa propozycja Areny.pl, która rozpoczęła się 23 listopada i potrwa do 23 grudnia br. Kupujący, dokonując zakupów w tym czasie, nie musi od razu płacić za wybrane produkty, co więcej, korzystając z oferty finansowania, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Spłata jest dokonywana w 3, 5, 6 lub 10 transzach, płatnych co miesiąc. Dzięki współpracy z PayU, platforma może zaoferować zerowe oprocentowanie na produkty dostępne na portalu. Przy większych zakupach płatność można rozłożyć również na dłuższy okres - od 11 do 36 rat, ze standardowym oprocentowaniem widocznym w kalkulatorze na karcie produktu.

Co ważne, wybory zakupowe ułatwia technologia data science, która jest jednym z wyróżników platformy. Co to oznacza w praktyce? Inteligentny system w automatyczny sposób selekcjonuje produkty i przedstawia listę aktualnie najpopularniejszych przedmiotów wybieranych przez polskich konsumentów.

Technologia data science wspiera kupujących. Jej działanie polega na wykonaniu pogłębionej analizy danych zakupowych. W praktyce, identyfikuje potrzeby oraz sposoby podejmowania decyzji konsumenckich użytkowników o zbliżonych wzorcach zachowań i sposobie rozumowania. W efekcie, przyczynia się do znacznej oszczędności czasu spędzonego na poszukiwaniu np. idealnych prezentów świątecznych.

Źródło: Arena.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.