Rozdajemy wejściówki na Internet Poland

PATRONAT BRANŻOWY 24-10-2011, 21:04

Bardzo niewiele potrzeba, by wygrać wejściówkę (i nagrodę niespodziankę) na targi odbywające się w ramach konferencji Internet Poland Conference & Expo. Dziennik Internautów jako patron branżowy największego w Polsce wydarzenia poświęconego marketingowi interaktywnemu gorąco zachęca do udziału zarówno w konkursie, jak i w całym wydarzeniu, które zapowiada się niezwykle ciekawie, a odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2011 r. w Warszawie.

Internet Poland Conference Expo to branżowa impreza podzielona na kilka części: Forum IAB, podczas którego zaprezentują się największe autorytety z dziedziny marketingu interaktywnego; Galę Mixx-Awards - konkurs na najlepsze kampanie internetowe oraz część targową.

To właśnie podczas części targowej w Warszawie będzie można zapoznać się z blisko 120 prezentacjami i ofertami dostawców usług oraz rozwiązań specjalizujących się w brand advertisingu, e-mail marketingu, aktywnościach social media, mobile marketingu, advergamingu, a także agencji kreatywnych, reklamowych i domów mediowych. Uczestnictwo w targach jest kluczowe w tego typu imprezach, żadna bowiem inna forma aktywności nie daje możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów i spotkań w tak krótkim czasie.

Dzięki uprzejmości IAB Polska, organizatora imprezy, mamy dla Was dwie darmowe wejściówki  właśnie na część targową Internet Poland. By je zdobyć, należy wykonać tylko jedną rzecz:

W kilku zdaniach uzasadnić, dlaczego chcesz wziąć udział oraz jakich korzyści oczekujesz od udziału w targach Internet Poland.

Następnie swoje uzasadnienie należy przesłać e-mailem pod adres konkurs@di24.pl. Jako temat e-maila prosimy wpisać "konkurs targi Internet Poland".

Konkurs rusza w chwili publikacji tego artykułu. Na zgłoszenia czekamy do piątku, do północy, 28 października 2011 r.

Drugą nagrodą (niespodzianką) dla zwycięzców tego konkursu będzie możliwość zaprezentowania swojej firmy lub firmy, w której pracują, na łamach DI (pod postacią 3-minutowego wywiadu wideo lub wywiadu tekstowego przeprowadzonego podczas targów Internet Poland).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w sobotę, 29 października w aktualizacji do tego artykułu oraz na fanpage'u DI na Facebooku (warto nas wcześniej "polubić" :)

Zapraszamy do udziału!

Aktualizacja

Wejściówki na część targową Internet Poland wygrali Joanna Szymczuk i Marcin Stryjecki. Gratulujemy.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy