Zgromadzenie pierwszych 100 mln zł za pośrednictwem zrzutka.pl, polskiej platformy finansowania społecznościowego na dowolne cele, zajęło jej użytkownikom blisko 5 lat i udało się tego dokonać w połowie lipca 2019. Do zgromadzania kolejnych 50 mln zł, potrzebne były zaledwie cztery miesiące. Być może jest efekt ostatnio wprowadzonych zmian w serwisie.
reklama
W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy serwis wprowadził wiele zmian na swojej stronie internetowej, m.in. nowy wygląd platformy, czy ulepszenie systemu zabezpieczeń poprzez wprowadzenie silnego uwierzytelniania oraz szyfrowania 256-bitowym certyfikatem.
Obok nowoczesnego layoutu zaimplementowanego w całym serwisie, który wpływa na poprawę przejrzystości stron oraz przyczynia się do lepszej użyteczności platformy, wprowadzono także modyfikację układu poszczególnych stron. Dzięki temu, np. na stronie głównej prezentowanych jest aktualnie więcej zrzutek, które poukładane są w intuicyjne kategorie. W efekcie internauci korzystający z platformy, nie zagłębiając się w zrzutka.pl, mogą odnaleźć wiele interesujących zbiórek.
W wyniku zaproponowanych zmian, interfejs użytkownika został jeszcze bardziej uporządkowany. Dodatkowo, uproszczono edytor zrzutek. Nowości obejmują również posegregowanie zakładek w indywidualnych ustawieniach, dzięki czemu internauci szybko odnajdą sekcję z weryfikacją zrzutki czy użytkownika. Ponadto, została zwiększona do 10 liczba zdjęć lub filmów w głównym oknie zrzutki..
Otrzymane niedawno zezwolenie z KNF na działanie w charakterze krajowej instytucji płatniczej nałożyło na platformę nowe obowiązki. Wśród nich jest stosowanie tzw. silnego uwierzytelnienia, znanego dotychczas głównie z banków. Jego implementacja podnosi jeszcze bardziej bezpieczeństwo zbieranych środków na zrzutka.pl. Dodatkowo, wprowadzone zabezpieczenia obejmują podwójną weryfikację. W przypadku wykonywania tzw. kluczowej operacji, tj. wypłaty środków, zmiany danych, zmiany sposobu uwierzytelnienia, zrzutka.pl poprosi o wpisanie kodu weryfikacyjnego, który zostanie wysłany na skrzynkę mailową lub SMS-em. Każde połączenie na zrzutce jest obecnie szyfrowane 256-bitowym certyfikatem GeoTrust.
Prace nad ulepszeniem serwisu i dostosowaniem go do potrzeb użytkowników, nadal trwają.
Aktualności
|
Porady
|
Gościnnie
|
Katalog
Bukmacherzy
|
Sprawdź auto
|
Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy
Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.
*