Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Psie przysmaki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

13-04-2021, 12:11

Gryzienie różnych przedmiotów to często utrapienie właścicieli psów. Niszczycielskie zachowanie czworonogów nie wynika jednak ze złej woli lub ich złośliwości. W takim razie z czego? Otóż psy w ten sposób radzą sobie z emocjami, tęsknotą za właścicielem i dlatego gryzą rzeczy, które nim pachną. Gryzienie to psi sposób na zredukowanie stresu i poprawienie nastroju. W tym celu warto zaopatrzyć czworonoga w przysmaki do gryzienia. Spełnią one rolę odstresowującą, ale też mogą stanowić formę nagrody dla psa. Dodatkowo są też rozrywką, urozmaicają dietę i mogą być częścią szkolenia. Chcesz dla swojego milusińskiego jak najlepiej i zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze psie przysmaki do gryzienia? Zapoznaj się z informacjami, które prezentujemy poniżej, a temat psich przysmaków nie będzie miał dla Ciebie tajemnic.

1. Psie przysmaki - rodzaje

2. Psie przysmaki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

3. Najlepsze psie przysmaki - zalety 

Psie przysmaki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Psie przysmaki - rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów psich przysmaków. Naturalne gryzaki mają różną twardość i smak. Wyróżniamy między innymi przysmaki wieprzowe, wołowe, drobiowe, z dziczyzny, baranie, królicze, końskie i rybne. Ich wybór zależy od preferencji psa, a także od jego wieku i wielkości. Gryzaki także mają różną wielkość, dlatego można łatwo dopasować je do aktualnych potrzeb - jeśli chcesz zająć psa na dłużej, wybierz większy, a jeśli przysmak ma być wykorzystany w szkoleniu i stanowić nagrodę, wystarczy mały. Bardzo duży wybór naturalnych gryzaków najwyższej jakości znajdziesz na stronie https://hubun.pl/156-gryzaki-dla-psa. Warto się z nią zapoznać, bo gwarantuje bardzo dobre ceny i wiele różnych przysmaków na każdą psią okazję. Dodatkowym plusem gryzaków, które tam znajdziesz jest krótki, naturalny skład, który będzie bezpieczny dla każdego psa. 

Psie przysmaki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę wybierając psie przysmaki? Przede wszystkim na skład. Naturalne gryzaki nie powinny posiadać w swoim składzie sztucznych, podejrzanych dodatków i wypełniaczy. Warto również zwracać uwagę na ilość tłuszczu i kaloryczność przysmaku - nie zapominaj, że jest to przekąska. Najlepiej, jeśli przysmak ma naturalny skład pochodzenia zwierzęcego lub dla urozmaicenia - roślinnego. Szukając psich przysmaków czytaj etykiety i zwracaj uwagę na producenta - najlepiej kupować od sprawdzonych firm, które oferują naprawdę wysoką jakość. W końcu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego pupila, bądź więc skrupulatny przy wyborze psich przysmaków.  

Najlepsze psie przysmaki - zalety

Najlepsze psie przysmaki mają naturalny, krótki skład i wiele zalet dla czworonogów. Przede wszystkim pomagają zaspokoić potrzebę gryzienia, a tym samym wpływają pozytywnie na układ nerwowy psa, pomagają mu się odstresować i uspokoić. Dodatkowo przysmaki w formie gryzaków pełnią funkcję rozrywkową dla zwierzęcia. Ponad to stanowią sycącą przekąskę, która może być świetnym uzupełnieniem diety. Niektóre przysmaki wzbogacone są w specjalne składniki, które mają prozdrowotne działanie na organizm psa. Pozytywnie wpływają na regulację układu trawienia, piękną, lśniącą sierść, a także mają inne plusy. Psie przysmaki świetnie odnajdują się w roli nagrody dla psiaka podczas szkolenia. Naturalne gryzaki wspierają także higienę jamy ustnej czworonoga i nie podrażniają jego żołądka. Na rynku jest naprawdę bardzo duży wybór różnego rodzaju psich przysmaków. Wybór idealnych przysmaków uzależniony jest przede wszystkim od funkcji, jaką mają spełniać oraz od indywidualnych preferencji zwierzaka. 


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Ostatnie artykuły:

fot. Lee Jundafot. RitaE


Tematy pokrewne:  

tag psie przysmakitag nolstag nolh