Przegląd masażerów ręcznych z oferty marki Casada

15-09-2021, 08:05

Firma Casada powstała w 2000 roku w Niemczech, a już siedem lat później pojawiła się na polskim rynku. Jej celem jest dostarczanie odbiorcom produktów, dzięki którym mogą dbać o samopoczucie fizyczne i psychiczne nie tylko w domowym zaciszu. Przykładem urządzenia odpowiedniego do stosowania poza domem jest masażer ręczny. Czytaj dalej i poznaj typy tych urządzeń dostępne w ofercie marki Casada.

Czym są masażery ręczne? 

By zrealizować samodzielnie masaż ciała, mamy do dyspozycji akcesoria, takie jak piłeczki i rollery oraz urządzenia, do których należą fotele i maty masujące. Akcesoria są atrakcyjnymi cenowo rozwiązaniami i są niewielkie, ale skuteczne wymasowanie z ich pomocą wszystkich partii ciała wymaga wysiłku. Z kolei fotele i maty ze względu na rozmiary i sposób działania przeznaczone są do użytku w domu oraz biurze. A gdyby istniało jeszcze jedno rozwiązanie łączące zalety akcesoriów i urządzeń? Tutaj pojawia się masażer ręczny, czyli sprzęt, który tak jak piłeczka nie zabiera wiele miejsca i podobnie jak fotel przynosi niesamowite efekty.

Przegląd masażerów ręcznych z oferty marki Casada

Masażer ręczny idealny do zabrania do pracy i w podróż

Jakie rodzaje masażerów ręcznych ma w swojej ofercie marka Casada? Można podzielić je na przenośne masażery o niewielkich rozmiarach oraz pistolety wibracyjne z wymiennymi końcówkami. Pierwsza grupa to masażery, które wykonują masaż wibracyjny o jednostajnej częstotliwości. Są wykorzystywane do rozluźniania wybranych partii ciała, na przykład karku i barków. Nie zabierają wiele miejsca, więc można po prostu włożyć je do kieszeni plecaka i torebki i mieć je zawsze pod ręką. Masażer EVE jest zasilany na baterie, a masażer SCOOP na akumulator wielokrotnego ładowania. Oba urządzenia przyciągają uwagę nowoczesnym wyglądem.

MediGunPRO – zaawansowany masażer ręczny

Osoby poszukujące przenośnego masażera, który zaoferuje im znacznie więcej niż modele o prostszej budowie i wykonujące masaż o jednostajnej częstotliwości, znajdą w ofercie tej marki urządzenie idealne również dla siebie. Masażer ręczny MediGunPRO, czyli pistolet wibracyjny, realizuje intensywny masaż ostukujący i ma 5-stopniową regulację prędkości, co nadal jest nowością na rynku. Największa prędkość to aż 3400 uderzeń na minutę – mimo imponującej częstotliwości pracy pistolet nie generuje hałasu. Jest wyposażony w wymienne końcówki. Dzięki nim można łatwo dotrzeć do wszystkich partii ciała, rozluźniając je szybciej i efektywniej niż przy pomocy standardowego rollera czy piłeczki do masażu. 

Który masażer ręczny najlepiej wybrać dla siebie? 

Zastanawiając się nad tym, jaki masażer ręczny wybrać dla siebie, by naprawdę cieszyć się  zakupem, warto przede wszystkim określić swoje oczekiwania. Jeśli najważniejsze są: łatwa obsługa, szybkie efekty, przystępna cena i możliwość przenoszenia w plecaku bądź torebce, dobrym rozwiązaniem wydaje się zakup masażera EVE lub SCOOP. Ale gdy na co dzień potrzebny jest bardziej zaawansowany masaż i elastyczność polegająca na dostosowywaniu pracy urządzenia do aktualnego samopoczucia, dobrze byłoby zatrzymać się na dłużej przy pistolecie wibracyjnym MediGunPRO i poznać wszystkie jego zalety.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

fot. Xsolla


fot. Geraltfot. HypnoArt


Tematy pokrewne:  

tag nolstag nolhtag masażer ręczny


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.