Prowadzisz firmę? Zobacz nowy sposób na zwiększenie konkurencji

07-03-2017, 13:04

Kosz transportu odgrywa w Twoim biznesie znaczną rolę? Najwyższy czas spróbować nowego sposobu, który pozwoli Ci zaoszczędzić. Nie musisz inwestować w kolejne pojazdy i zatrudniać kolejnych kierowców. Skorzystaj z możliwości nowej aplikacji Poyade.

Poyade

Jak działa Poyade?

Poyade to działający od grudnia 2016 roku serwis, stanowiący alternatywę dla tradycyjnych usług kurierskich. Łączy kierowców z osobami chcącymi wysłać paczkę. Bez względu na to, czy chcesz wysłać przesyłkę jednorazowo, czy masz zamiar zlecać stałe kursy – Poyade jest miejscem dla Ciebie. Zamysł jest niezwykle prosty i opiera się na wzajemnej pomocy. Po co podróżować z pustym bagażnikiem, skoro można wziąć ze sobą paczkę i odzyskać część kosztów podróży?

Zalet Poyade jest jednak więcej. Platforma zrzesza również przedsiębiorców dysponujących autem dostawczym, dając im możliwość wzięcia dodatkowych zleceń poza główną działalnością firmy. To świetna szansa na zastrzyk gotówki, ale i na stałą współpracę jako podwykonawca. Jak możesz sam na tym zyskać? Dzięki Poyade znajdziesz kierowcę, który może świadczyć usługi dla Ciebie. Nie musisz nikogo zatrudniać, ani martwić się zakupem i serwisowaniem samochodu. Z usług korzystasz tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz, np. w sytuacji, gdy wszyscy Twoi kierowcy są już w trasie. Nie ciąży na Tobie także żaden restrykcyjny regulamin. Warunki przewozu ustalasz z kierowcą sam.

paragon Poyade 

Całkowicie darmowa aplikacja

Aby uprzedzić naturalnie pojawiające się pytania – pobranie aplikacji, rejestracja w serwisie oraz korzystanie z Poyade jest całkowicie darmowe. Serwis nie pobiera żadnych opłat ani od kierowców, ani od nadawców paczek. Rejestrujesz się raz i korzystasz jak chcesz. Co więcej, nie ma żadnych ograniczeń co do rodzaju oraz gabarytów paczki. Nieograniczona jest także lokalizacja punktów odbioru i dostawy. Wszystko ustalasz wraz z osobą, która zechce Ci pomóc.

 Poyade

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Z Poyade skorzystasz o każdej porze. Możesz zrealizować zlecenie lub je wystawić, kiedy tylko zechcesz. To rozwiązanie korzystne dla tych, którzy chcieliby dostarczyć przesyłkę w weekend. Skoro weekendami wiele osób i tak podróżuje w prywatnych celach, to dlaczego obie strony miałby na tym nie skorzystać? Chcesz wysłać do domu przesyłkę świąteczną w wigilię? Przekaż ją osobie, która jedzie tego dnia w Twoje rodzinne strony. Zostanie dostarczona na czas.

paczki Poyade

Z tych zalet możesz skorzystać także w swojej firmie. Nie musisz przeglądać ofert firm przewozowych i obdzwaniać numery telefonów, by nadać szybką przesyłkę. Zaproponuj trasę kurierowi znajdującemu się w pobliżu lub nadaj przesyłkę i poczekaj na odzew. Po krótkim omówieniu szczegółów Twoja paczka pomknie do adresata.

 

Bezpieczeństwo to podstawa

Aby wzajemna współpraca była bezpieczna, każdy z użytkowników musi podać dane, na podstawie których jest weryfikowany. Konieczność podania numeru telefonu oraz danych osobowych eliminuje nieuczciwych nadawców i kierowców. Dzięki przejrzystym zasadom korzystanie z serwisu jest bezpieczne, co zachęca do wzajemnej współpracy. Sukces idei sharing economy, czyli gospodarki współdzielenia oraz wzajemnego czerpania korzyści, oparty jest na zaufaniu. Dbałość o bezpieczeństwo to w podobnych działaniach priorytet.

 dokument podpis Poyade

 

Jak zacząć?

Chcesz spróbować? Załóż swoje konto już dziś, zajmie Ci to kilkadziesiąt sekund. Przypominamy, że jest to całkowicie darmowe. Nie ma okresu próbnego ani ukrytych opłat. Społeczność platformy rozrasta się z dnia na dzień, co sprawia, że masz do dyspozycji coraz więcej ofert. Aplikacja Poyade może być Twoim wybawieniem w najmniej oczekiwanej sytuacji.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag transporttag poyadetag aplikacje mobilne
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: