Produkty, które usprawniają pakowanie, remont czy przeprowadzkę

16-11-2018, 18:12

Skoro lubimy sobie ułatwiać wykonywanie domowych czynności, codzienne funkcjonowanie, nie tylko pośród kuchennych wnętrz, czemu by nie postawić na najprostsze „narzędzia”, jakie podsuwa nam rynek? Mamy już do dyspozycji zaawansowane sprzęty AGD, smartfony i tablety. Znajdźmy w swoich domach miejsce na... no właśnie, na co warto znaleźć to miejsce?

mat partnera

Wygodne pakowanie

Nie ma w tym ani grama nieprawdy, że najprostsze rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Podobnie rzecz się ma z akcesoriami, które wykorzystujemy chociażby do pakowania. Przeważnie korzystamy z tego, co mamy pod ręką. Paczkę odpakowujemy z zastosowaniem noża kuchennego lub starych, już niestety tępych nożyczek. Męczymy się, a i czasem kaleczymy, by rozerwać taśmę klejącą czy folię zewnętrzną. Na co lepiej postawić?

Szybciej, sprawniej i również bezpieczniej można poradzić sobie z paczkami, korzystając z nożyków plastikowych z łamanymi ostrzami. Idealnie ostre, by rozciąć taśmę, folię, praktycznie każdy karton, a w razie czego również grubszą kopertę. Tego typu produkty oferuje między innymi producent opakowań Opakowania24.eu. Specjalna blokada pozwala ciąć bezpiecznie, a wymienne ostrza są gwarancją, że taki nożyk posłuży długi czas. Sprawdzi się również w momencie samodzielnego przygotowania paczki, na przykład do wysyłki lub na czas remontu.

Czas na upragniony remont!

Remont potrafi spędzać sen z powiek. Mało komu udaje się go przejść planowo, bez dodatkowych wydatków. Opóźnienia i poślizgnięcia oraz naruszenie budżetu przeznaczonego na remont, wydają się być wpisane w tę część organizowania nowej aranżacji. O ile trudno tego uniknąć, można znacząco przyspieszyć i zminimalizować koszty, między innymi zabezpieczania domowego asortymentu.

Przygotowując się do remontu, warto zakupić kilka bardzo przydatnych akcesoriów. Przede wszystkim nie obejdzie się bez folii malarskiej, która poza ochroną mebli, nada się idealnie do zabezpieczenia podłogi. Do tego specjalna taśma maskująca, także przydatna podczas malowania, ale i do ochrony okien przed zachlapaniami.

Kartony? Obowiązkowo! Wytrzymałe, o grubej i trwałej tekturze, dobrane odpowiednio pod względem rozmiarów, dzięki czemu są w stanie pomieścić wszystkie niezbędne domowe artykuły, które nie mogą zostać zabrudzone i uszkodzone podczas remontu. Do maksymalnego zabezpieczenia, szczególnie szczelin w kartonach, ale i ochrony przed warunkami atmosferycznymi, jeśli pakunki mają zostać przetransportowane, sprawdza się folia stretch, której niestraszna zmienna temperatura czy opady deszczu, śniegu, jak i promieniowanie słoneczne. Wnętrze pakunków dodatkowo ochroni za to folia bąbelkowa lub specjalne wypełniacze do paczek.

Skoro remont, to i przeprowadzka!

Już po remoncie? Czas na przeprowadzkę. Tu jednak nic zaskakującego. Przyda się każdy z wymienionych wcześniej produktów. Przy ich pomocy z powodzeniem można przyspieszyć i usprawnić zarówno pakowanie, przygotowania do remontu, jak i przeprowadzki.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag opakowaniatag komunikat firmy


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.