Premiera siódmego numeru magazynu eKomercyjnie.pl dla branży e-commerce

PATRONAT MEDIALNY 03-04-2012, 22:34

28 marca ukazał się najnowszy, siódmy numer magazynu eKomercyjnie.pl. Partnerem wydania jest platforma iStore.pl. Magazyn można pobrać w formie pliku PDF lub przeczytać online poprzez aplikację issuu.com.

eKomercyjnie.pl to miesięcznik skierowany do właścicieli i pracowników sklepów internetowych, dostawców usług elektronicznych, twórców rozwiązań dla e-handlu oraz do wszystkich osób zainteresowanych branżą e-commerce. Znajdziecie tu informacje o najciekawszych trendach na rynku zakupów online, zestawienie najnowszych funkcjonalności platform sklepowych oraz interesujące wywiady.

W najnowszym numerze redakcja przygotowała aż 86 stron fachowej wiedzy o e-commerce. Przedstawia w nim trzy obszerne wywiady - z Vitem Endlerem, country managerem MALL.pl, Mateuszem Maksymiukiem – właścicielem serwisu monitorowania Allegro TradeWatch.pl oraz Pawłem Kucharzakiem, pomysłodawcą i prezesem zarządu serwisu zbierającego opinie o sklepach internetowych Opineo.pl.

Ponadto w piśmie znajdziecie również wiele artykułów poradnikowych, m.in. o najnowszych narzędziach e-marketingu, jakim są webinary, autorstwa Piotra Krupy, optymalizacji SEO sklepu od Łukasza Pluteckiego, a także o tym, jak wykorzystać nowe zmiany na Facebooku do promocji sklepu internetowego. Oprócz tego Paweł Małkowski w swoim case study dzieli się praktyczną wiedzą o początkach działalności sklepu ŚwieżoPalona.pl.

W magazynie nie zabrakło felietonów autorstwa Tomasza Cynara, Roberta Janeczka oraz Marcina A. Dobkowskiego. Na koniec przygotowano ciekawy artykuł Dawida Maruta o ambasadorach marki w e-commerce.

Zapraszamy do lektury. Dużo praktycznej wiedzy o e-handlu gwarantowane!

Link do pobrania: www.ekomercyjnie.pl/siodmy-numer-magazynu-ekomercyjnie-pl-zapraszamy-do-lektury
Link do issuu.com: issuu.com/ekomercyjnie/docs/ekomercyjnie_nr07

Zobacz także: Szósty numer magazynu eKomercyjnie.pl dostępny do czytania


Następny artykuł » zamknij

Konkurs Aulery 2012

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031