Pozytywne zmiany w Internet Plus - plebiscyt Brand Hero

28-08-2019, 10:04

Marketing internetowy należy do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Przyczynia się do tego nie tylko rosnąca digitalizacja, stale pojawiające się coraz to nowocześniejsze i skuteczniejsze rozwiązania czy nowatorskie narzędzia, ale także zmniejszenie znaczenia oraz odchodzenie od tradycyjnych form reklamy.

plusjusz

Agencja Internet Plus jako jedna z firm działających w sektorze nowoczesnego marketingu, również stawia na efektywny rozwój, nie zostaje w tyle licznej konkurencji, zmienia się i pnie do góry stawiając sobie nowe cele oraz wyzwania. Tego lata emocje w poznańskiej firmie wzrosły nie tylko za sprawą coraz mocniej grzejących promieni słonecznych, ale dzięki zorganizowaniu plebiscytu na imię dla brand hero – Pana Plusika.

Internet Plus – profesjonaliści w pozycjonowaniu

Agencja interaktywna Internet Plus należąca do grupy HTTPS na rynku pojawiła się z górką ponad 10 lat temu. Początkowo nieśmiało stawiający swoje pierwsze kroki zespół, z ograniczonymi możliwościami oraz budżetem, dzięki ciężkiej pracy i pokonaniu wielu przeciwności losu, obecnie może pochwalić się nawiązaniem owocnej współpracy z niemal 10 tysiącami klientów z całej Polski. Ogromna część z nich stała się ich długofalowymi partnerami. Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie kilkanaście tysięcy sprawnie obsłużonych stron internetowych i skutecznie przeprowadzonych kampanii reklamowych Google Ads. To bardzo imponujące wyniki jak na średniej wielkości firmę liczącą około 100 pracowników. Z Panem Pluskiem na czele pracuje kilka działów – Dział Sprzedaży, SEO, Copywritingu, Social Media, Link Building, Web Design, Biuro Obsługi Klienta, programiści, a także specjaliści od tworzenia grafik i reklam w Google Ads. Działalność firmy podzielona jest na lokalizacje. Główna siedziba to nowoczesny, kilkupoziomowy budynek położony w samym centrum Poznania na Wildzie. Pracowników Internet Plus znajdziemy również w innych oddziałach. Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką grupa HTTPS się rozwija, poszerza horyzonty i zdobywa klientów, nowe lokum o większej powierzchni to tylko kwestia czasu.

Internet Plus – agencja interaktywna godna zaufania

Agencja od początku istnienia cieszy się pozytywnymi opiniami partnerów – zarówno jednoosobowych działalności, małych rodzinnych firm, jak powaznych korporacji czy instytucji. Dla każdej z tych grup przygotowano bowiem specjalną strategię dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Misją poznańskiej firmy jest zwiększanie konwersji i zarządzanie widocznością marek w sieci dzięki zrównoważonym, transparentnym rozwiązaniom składającym się m.in. na budowę zoptymalizowanych stron internetowych, przemyślane działania pozycjonujące, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych w Google Ads czy Facebook Ads, tworzenie angażujących kreatywnych treści, promocję w mediach społecznościowych czy czynności związane z link buildingiem. Wielu zadowolonych klientów to dowód na to, że kompleksowa opieka nad e-marketigiem oraz wspólne dążenie do sukcesu jest możliwe. Rezultaty, wiarygodność i najwyższa jakość obsługi zostały wielokrotnie doceniane. Grupa Internet Plus od wielu lat jest Partnerem Google PREMIER, otrzymała prestiżowy tytuł Solidnej Firmy, posiada również certyfikat jakości ISO 9001:2015. Obserwowany wzrost zaangażowania do doskonalenia usług i rozwoju wróży przedsiębiorstwu przyszłość pełną dalszych sukcesów.

Działalność pozabiznesowa firmy Internet Plus

Zespół specjalistów Internet Plus to nie tylko skuteczne działania pozycjonujące witryny klientów firmy. Grupa pod wodzą niebieskiego Pana Plusika działa dla o wiele szerszego grona, wspierając i biorąc udział w wielu akcjach społecznych – od wielu lat wspomaga w zakresie promocji stron internetowych Fundację Centaurus, Poznański Ogród Zoologiczny, a także Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Dzięki staraniom pracowników udało się zebrać potrzebne środki finansowe na rehabilitację dzieci oraz zwiększyć świadomość społeczną w wielu trudnych tematach związanych z ratowaniem życia ludzi czy zwierząt. Przedsiębiorstwo wspiera również Fundację TVN w świątecznej akcji pomocy dzieciom, organizuje charytatywne zbiórki żywności z Caritas oraz propaguje zdrowy styl życia, biorąc udział w sportowych wydarzeniach.

Dobra zmiana w Internet Plus – marce należącej do HTTPS

Rok 2019 to dla Internet Plus czas zmian, wdrażania starannie przygotowywanych planów i podkręcania tempa pracy. Poza zwiększaniem zatrudnienia, rozbudowywaniem poszczególnych działów i zdobywaniu wiedzy na spotkaniach networkingowych, firma nie zapomina o budowaniu rodzinnej, przyjaznej atmosfery. Integracji z pewnością sprzyjają cotygodniowe wspólne śniadania, koleżeńskie rozmowy podczas wieczornych, odprężających wyjść czy dodające adrenaliny i zdrowej rywalizacji wypady na paintball lub spływy kajakowe. Dużą dawkę emocji specjalistom od pozycjonowania, reklamy, mediór, contentu, itd. - dostarczył także zorganizowany w ostatnim czasie wewnętrzny plebiscyt na imię dla dobrze znanego z firmowych materiałów graficznych brand hero – niebieskiego Pana Plusika.

Brand hero w Internet Plus - podzielone opinie nie tylko specjalistów od pozycjonowania

Rozstrzygnięcie konkursu nie należało do najłatwiejszych – zachęceni atrakcyjnymi nagrodami pracownicy ochoczo wzięli w nim udział. Organizatorów zaskoczyła ogromna kreatywność uczestników oraz niezliczona ilość propozycji. Ikona marki wreszcie doczekała się prawowitej nazwy, a jej twórca nagrodzony został dodatkowym dniem urlopu. Spośród ogromnej liczby oddanych głosów wybrano oficjalne imię maskotki – PLUSJUSzzz. Internet Plus to jedna z nielicznych firm, która subtelnie komunikuje się oraz spójnie przekazuje przesłanie marki za pomocą unikalnego brand hero. Idealnie dopasowany do charakteru, wartości, a także nazwy przedsiębiorstwa fikcyjny – acz żywy bohater – to sposób na wzrost rozpoznawalności marki, a także wyróżnienie się spośród konkurencji. Budząca pozytywne emocje maskotka pełni również rolę mentora, który w przystępny sposób tłumaczy i objaśnia skomplikowane zagadnienia związane z działalnością czy życiem firmy. Gdzie spotkać Plusjusza, by śledzić jego poczynania? Niebieskiego brand hero zobaczymy na głównej stronie Internet Plus, mediach społecznościowych oraz wszelkich firmowych materiałach.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag Internet Plus


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.