Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Poznaj Orange Flex - rewolucyjną ofertę Orange

18-07-2019, 17:03

Smartfon bez pakietu internetowego to dziś jedynie mało użyteczny gadżet. Czasem jednak korzystamy z telefonu rzadziej, a czasem bardziej intensywnie – w zależności od tego, jak zmienia się nasze tempo życia. To z kolei potrafi wzbudzić sporą frustrację u wszystkich, którzy związali się z operatorem komórkowym długoterminową umową. A może można inaczej? Owszem! Wszystko dzięki nowej, rewolucyjnej ofercie Orange.

orange flex

Jednego miesiąca masz tyle wolnego czasu, że obawiasz się, że zdążysz obejrzeć całego Netfliksa. Miesiąc później masz tyle pracy, że powoli zapominasz, jak korzysta się z internetu dla rozrywki. Brzmi znajomo? No jasne! W końcu większość z nas miewa w życiu okresy wytężonej pracy i błogiego lenistwa, które nie zawsze da się przewidzieć z wyprzedzeniem.

Lubimy jednak marzyć i idealizować, dlatego przy wyborze oferty na telefon, często przesadzamy z wielkością pakietu internetowego – potem okazuje się, że rzadko udaje nam się tak dużo z niego korzystać, natomiast co miesiąc musimy za niego dużo płacić. W końcu umowa to umowa.

Teoretycznie w lepszej sytuacji są użytkownicy ofert na kartę, ale i im często brak czasu i ochoty na przedzieranie się przez gąszcz dostępnych ofert, gdy dojdą do wniosku, że obecna nie do końca im odpowiada.

Marzy ci się oferta uszyta na miarę twoich potrzeb i zmieniająca się wraz z nimi? Oto jest: Orange Flex! Jak to działa? Już tłumaczymy.

Co dostaniesz w Orange Flex?

W Orange Flex masz do wyboru 10 różnych Planów. W ich ramach zawsze masz dostęp do nielimitowanych połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Każdy plan zawiera też pakiet internetu. Plany różnią się wielkością tego pakietu, a co za tym idzie – ceną. Jeśli wydaje ci się, że to nic rewolucyjnego, to teraz uważaj. Plany możesz dowolnie zmieniać, w miarę swoich potrzeb, nawet co miesiąc. Zmiana możliwa, ale tylko na droższy pakiet? Nie w Orange Flex! Tutaj z miesiąca na miesiąc możesz przejść nawet od najdroższego do najtańszego Planu.

Wszystko brzmi pięknie, ale nie lubisz formalności? W Orange Flex ograniczono je do minimum – nawet przeniesienie do tej oferty numeru od innego operatora to pestka. Wszystko załatwisz z poziomu aplikacji, którą ściągniesz z App Store lub Google Play. Jak to możliwe?

Zmiana oferty nigdy nie była tak prosta

Proces rejestracji w aplikacji jest bezpieczny i trwa chwilę – możesz wykorzystać konto Google, Facebook albo swojego maila. By przejść na Orange Flex, musisz zweryfikować swoją tożsamość. To jednak proste jak nigdzie indziej – wystarczy zdjęcie twojego dokumentu tożsamości oraz selfie, a system biometrycznej weryfikacji w chwilę stwierdzi, czy ty to naprawdę ty. Na koniec dodajesz do konta kartę płatniczą, dzięki czemu nie będziesz musiał pamiętać o doładowaniu konta co miesiąc i już. Prawie gotowe!

Teraz pora wybrać swój Plan i ustalić datę przeniesienia numeru do Orange Flex. Jesteś u innego operatora? To nie problem – wszelkie formalności związanie z przeniesieniem numeru Orange weźmie na siebie. Ty musisz jedynie zaczekać kilka dni na kuriera, który dostarczy ci nową kartę SIM i wtedy aktywować Plan. Możesz to jednak zrobić jeszcze szybciej! Jeśli twój telefon obsługuje eSIM, do Orange Flex przejdziesz nawet w ciągu kilku minut od pobrania aplikacji. Z eSIM możesz zdalnie aktywować Plan niemal natychmiast, jeśli tylko pozwala na to umowa z twoim obecnym operatorem.

W Orange Flex #chceszmasz

#chceszmasz – takim hasztagiem Orange reklamuje swoją nową ofertę i naprawdę tak jest: w Orange Flex masz to, co chcesz i wtedy, kiedy chcesz. Wszystko obsługujesz z poziomu aplikacji – w kilka chwil możesz zmienić swój Plan na droższy lub tańszy albo dokupić dodatkowe pakiety. Do tego w każdym Planie otrzymujesz Social Pass, czyli dostęp do szerokiego wachlarza serwisów społecznościowych, który nie pożera twoich cennych megabajtów z pakietu. Jeśli sporo korzystasz z serwisów streamingowych, możesz dodatkowo kupić Music pass lub Video pass – z nimi nie będziesz musiał martwić się o internet także słuchając muzyki czy oglądając filmy. Jeśli aktywujesz Music Pass do 17 sierpnia, przez 100 dni możesz korzystać z niego za darmo!

I na koniec najlepsze: wszystko to bez żadnej umowy. Orange Flex to oferta w modelu subskrypcyjnym. Płacąc z góry, nie musisz obawiać się rachunku na koniec miesiąca i wszystko masz pod kontrolą, a jeśli ci się nie spodoba, w każdej chwili możesz zmienić ofertę na inną. Tylko po co?
Ostatnie artykuły:

fot. Matryx

Tematy pokrewne:  

tag Orange Flextag Orangetag komunikat firmy« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031