Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Poradnik Komunijny 2010 - Komputronik i Benchmark polecają prezenty

28-04-2010, 00:02

Komputronik SA oraz Benchmark.pl opracowały internetowy Poradnik Komunijny 2010 dla tych, którzy muszą kupić prezent na Komunię, a czują się zagubieni wśród tysięcy rynkowych propozycji. Specjaliści polecają kilkanaście ekonomicznych prezentów, które zaspokoją oczekiwania młodych osób, zarówno dziewcząt, jak też chłopców.

Według danych porównywarki cen Nokaut.pl najpopularniejsze prezenty komunijne to: konsole do gier, aparaty cyfrowe, telefony oraz odtwarzacze MP3. Średnia cena tego rodzaju podarunków wynosi 930 zł. Podobną wartość ma średnia cena prezentu w Poradniku Komunijnym 2010.

Wśród polecanych przez Komputronik i Benchmark prezentów znajdziecie między innymi: nowoczesne komputery, konsolę do gier, aparat cyfrowy i gry. Najtańszym produktem jest gra "Alicja w Krainie Czarów" oparta na adaptacji powieści powieści Lewisa Carolla i hicie kinowym z udziałem Johnny'ego Deppa (86,90 zł). Z kolei najbardziej wartościowy prezent to zestaw komputerowy Komputronik Sensilo z najnowszym procesorem Intel Core i5-750 oraz systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium (2 999 zł).

Poradnik jest dostępny na stronie benchmark.pl.

Warto pamiętać, że Poradnik Komunijny jest nie tylko serwisem z poradami, ale także (a może przede wszystkim) witryną o charakterze marketingowym. Dlatego też wszystkie linki zakupowe w poradniku prowadzą do sklepu internetowego Komputronika. Oczywiście nie oznacza to, że właśnie tam zainteresowani zakupem są zmuszeni do kliknięcia przycisku "kupuję". Jeśli któryś z polecanych produktów wyda nam się ciekawy, warto sprawdzić jego cenę także w innych sklepach internetowych, np. korzystając z serwisów porównujących ceny.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik