Pokato.pl: nowatorski serwis ogłoszeniowy, który rozwiązuje nasze codzienne problemy

10-11-2019, 09:21

Nasze ogłoszenia zamieszczamy przeważnie na wielu portalach ogłoszeniowych, chcąc w ten sposób dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. To coraz częściej błędna strategia. Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, portale ogłoszeniowe stają się coraz bardziej przyjazne użytkownikom, coraz lepiej zaprojektowane, bardziej ergonomiczne i łatwiejsze do przeszukiwania. Z faktem tym wiąże się koncentracja rynku ogłoszeń: niewielkie lokalne strony z ogłoszeniami oraz serwisy prowadzone przez gazety stopniowo odchodzą do lamusa. Więcej ogłoszeń i więcej ich odbiorców znajdziemy na najlepszych portalach, takich jak Pokato.pl. Nie warto więc marnować naszego czasu na dodawanie ogłoszeń w setkach miejsc.

pokato.pl

Nowoczesny portal ogłoszeniowy: główne zalety i zasady działania

Nowoczesne portale ogłoszeniowe coraz częściej posługują się zaawansowanymi technikami SEO, marketingu internetowego i web designu, znanymi wszystkim z dostosowanych do użytkownika reklam Google i Facebooka. Nasze ogłoszenia targetowane są więc do określonych lokalizacji geograficznych, grup wiekowych i grup zainteresowań. Ogłoszenie upodabnia się więc do reklamy - marketingowa skuteczność nie jest jednak jedyną zaletą nowoczesnych ogłoszeń. Współczesne ogłoszenia to przede wszystkim szybki dostęp do wyselekcjonowanych informacji: wyłącznie tych, które rzeczywiście nas interesują, bez monotonnego, wielogodzinnego wyszukiwania.

Jeszcze ważniejsza jest intuicyjna nawigacja na stronie internetowej oraz jasny, modny i ergonomiczny design strony. Nowoczesny portal ogłoszeniowy rozplanowany jest zgodnie z opartymi na badaniach psychologicznych zasadach marketingu. Podobnie postępują sklepy wielkopowierzchniowe, w których towary celowo układa się tak, by przyciągały uwagę klientów. 

Ważny jest także design samego ogłoszenia, format, w którym publikowane jest ono na stronie. Tak tytuł ogłoszenia, jak i dołączone do niego zdjęcia eksponowane są na Pokato.pl w ten sposób, by jak najsilniej zwrócić uwagę odbiorców. Nie oznacza to jednak krzykliwości: przeciwnie, chodzi tu o elegancki i zgodny z najnowszymi trendami wygląd ogłoszenia. Na Pokato.pl zadbano o najdrobniejsze szczegóły grafiki i typografii - ogłoszenia prezentują się zachęcająco także w wersji mobilnej serwisu.

Nietypowe produkty, niechciane prezenty, niepotrzebne rzeczy...

Nadchodzący sezon świąt Bożego Narodzenia wiąże się z problemem niechcianych, zbędnych prezentów gwiazdkowych. Nie warto trzymać ich w naszych domach - mogą się przecież komuś przydać, a my sami zwolnimy miejsce w mieszkaniu, którego często tak bardzo nam brakuje. Pokato.pl oferuje także możliwość oddawania za darmo przedmiotów, które są nam zbędne. Sprzedaż różnych niepotrzebnych rzeczy (ubrań, sprzętu RTV i AGD, mebli...) to zresztą ciekawy pomysł na drobny zarobek. Warto chociaż raz w roku pozbyć się niechcianych przedmiotów: serwis ogłoszeniowy taki jak Pokato.pl jest przy tym bardziej skuteczny i łatwiejszy w obsłudze, niż sezonowa wyprzedaż garażowa. Pokato.pl rozwiązuje więc nasze codzienne problemy: znajdziemy tu prawie wszystko i prawie wszystko możemy tu sprzedać.

Serwis ogłoszeniowy, który odwiedzają codziennie setki tysięcy osób, to dobry pomysł na drobne zarobki, a nawet na zdobywanie nowych klientów dla naszych firm. Także osoby, które prowadzą niewielkie sklepy internetowe mogą traktować Pokato.pl jako dodatkowy kanał sprzedażowy. Każde dodatkowe miejsce, w którym oferujemy nasze towary, pozwoli nam przecież zwiększyć obroty. Dotyczy to zwłaszcza produktów nietypowych i rzadkich: to właśnie na portalach ogłoszeniowych, a nie w wyszukiwarkach internetowych klienci poszukują tego rodzaju ofert. Pokato.pl ma duży zasięg rynkowy - jest więc po prostu skutecznym kanałem sprzedażowym, dostosowanym do potrzeb handlu na niewielką skalę.

Dodaj ogłoszenie za darmo na Pokato.pl, a przekonasz się, jak szybko znajdziesz odbiorców na nawet najbardziej nietypowe i rzadkie towary. W Pokato.pl ogłoszenie możemy dodać za pomocą tylko jednego przycisku. Trzeba jednak pamiętać, że sukces naszego ogłoszenia zależy przede wszystkim od nas: postarajmy się więc o chwytliwy tytuł, ciekawą i rzetelną treść oraz o estetyczne zdjęcia oferowanych przedmiotów.

Dlaczego właśnie Pokato.pl?

Pokato.pl to jeden z najszybciej rozwijających się serwisów ogłoszeniowych na rynku polskim. Zaprojektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami: modny wygląd strony przyciąga uwagę odbiorców, a łatwa obsługa umożliwia szybkie dodawanie ogłoszeń, wyszukiwanie produktów i kupowanie ich. Serwis jest zaprojektowany tak, by łatwo było go przeglądać w wersji mobilnej. Udział ogłoszeń odczytywanych na telefonach komórkowych to już ponad 50% rynku, a co więcej, odsetek ten stale wzrasta. Pod względem responsywności Pokato.pl zdecydowanie wyprzedza więc konkurencję. Administracja Pokato.pl dba o rzetelność prezentowanych ogłoszeń oraz o ich aktualność. Nie znajdziemy więc tu nieaktualnych treści sprzed lat, co bardzo przyspiesza wyszukiwanie i niweluje związaną z nim frustrację. Do wszystkich ogłoszeń, które zamieściliśmy mamy łatwy dostęp poprzez intuicyjny panel użytkownika "moje Pokato".
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: