Pokato.pl: nowatorski serwis ogłoszeniowy, który rozwiązuje nasze codzienne problemy

10-11-2019, 09:21

Nasze ogłoszenia zamieszczamy przeważnie na wielu portalach ogłoszeniowych, chcąc w ten sposób dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. To coraz częściej błędna strategia. Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, portale ogłoszeniowe stają się coraz bardziej przyjazne użytkownikom, coraz lepiej zaprojektowane, bardziej ergonomiczne i łatwiejsze do przeszukiwania. Z faktem tym wiąże się koncentracja rynku ogłoszeń: niewielkie lokalne strony z ogłoszeniami oraz serwisy prowadzone przez gazety stopniowo odchodzą do lamusa. Więcej ogłoszeń i więcej ich odbiorców znajdziemy na najlepszych portalach, takich jak Pokato.pl. Nie warto więc marnować naszego czasu na dodawanie ogłoszeń w setkach miejsc.

pokato.pl

Nowoczesny portal ogłoszeniowy: główne zalety i zasady działania

Nowoczesne portale ogłoszeniowe coraz częściej posługują się zaawansowanymi technikami SEO, marketingu internetowego i web designu, znanymi wszystkim z dostosowanych do użytkownika reklam Google i Facebooka. Nasze ogłoszenia targetowane są więc do określonych lokalizacji geograficznych, grup wiekowych i grup zainteresowań. Ogłoszenie upodabnia się więc do reklamy - marketingowa skuteczność nie jest jednak jedyną zaletą nowoczesnych ogłoszeń. Współczesne ogłoszenia to przede wszystkim szybki dostęp do wyselekcjonowanych informacji: wyłącznie tych, które rzeczywiście nas interesują, bez monotonnego, wielogodzinnego wyszukiwania.

Jeszcze ważniejsza jest intuicyjna nawigacja na stronie internetowej oraz jasny, modny i ergonomiczny design strony. Nowoczesny portal ogłoszeniowy rozplanowany jest zgodnie z opartymi na badaniach psychologicznych zasadach marketingu. Podobnie postępują sklepy wielkopowierzchniowe, w których towary celowo układa się tak, by przyciągały uwagę klientów. 

Ważny jest także design samego ogłoszenia, format, w którym publikowane jest ono na stronie. Tak tytuł ogłoszenia, jak i dołączone do niego zdjęcia eksponowane są na Pokato.pl w ten sposób, by jak najsilniej zwrócić uwagę odbiorców. Nie oznacza to jednak krzykliwości: przeciwnie, chodzi tu o elegancki i zgodny z najnowszymi trendami wygląd ogłoszenia. Na Pokato.pl zadbano o najdrobniejsze szczegóły grafiki i typografii - ogłoszenia prezentują się zachęcająco także w wersji mobilnej serwisu.

Nietypowe produkty, niechciane prezenty, niepotrzebne rzeczy...

Nadchodzący sezon świąt Bożego Narodzenia wiąże się z problemem niechcianych, zbędnych prezentów gwiazdkowych. Nie warto trzymać ich w naszych domach - mogą się przecież komuś przydać, a my sami zwolnimy miejsce w mieszkaniu, którego często tak bardzo nam brakuje. Pokato.pl oferuje także możliwość oddawania za darmo przedmiotów, które są nam zbędne. Sprzedaż różnych niepotrzebnych rzeczy (ubrań, sprzętu RTV i AGD, mebli...) to zresztą ciekawy pomysł na drobny zarobek. Warto chociaż raz w roku pozbyć się niechcianych przedmiotów: serwis ogłoszeniowy taki jak Pokato.pl jest przy tym bardziej skuteczny i łatwiejszy w obsłudze, niż sezonowa wyprzedaż garażowa. Pokato.pl rozwiązuje więc nasze codzienne problemy: znajdziemy tu prawie wszystko i prawie wszystko możemy tu sprzedać.

Serwis ogłoszeniowy, który odwiedzają codziennie setki tysięcy osób, to dobry pomysł na drobne zarobki, a nawet na zdobywanie nowych klientów dla naszych firm. Także osoby, które prowadzą niewielkie sklepy internetowe mogą traktować Pokato.pl jako dodatkowy kanał sprzedażowy. Każde dodatkowe miejsce, w którym oferujemy nasze towary, pozwoli nam przecież zwiększyć obroty. Dotyczy to zwłaszcza produktów nietypowych i rzadkich: to właśnie na portalach ogłoszeniowych, a nie w wyszukiwarkach internetowych klienci poszukują tego rodzaju ofert. Pokato.pl ma duży zasięg rynkowy - jest więc po prostu skutecznym kanałem sprzedażowym, dostosowanym do potrzeb handlu na niewielką skalę.

Dodaj ogłoszenie za darmo na Pokato.pl, a przekonasz się, jak szybko znajdziesz odbiorców na nawet najbardziej nietypowe i rzadkie towary. W Pokato.pl ogłoszenie możemy dodać za pomocą tylko jednego przycisku. Trzeba jednak pamiętać, że sukces naszego ogłoszenia zależy przede wszystkim od nas: postarajmy się więc o chwytliwy tytuł, ciekawą i rzetelną treść oraz o estetyczne zdjęcia oferowanych przedmiotów.

Dlaczego właśnie Pokato.pl?

Pokato.pl to jeden z najszybciej rozwijających się serwisów ogłoszeniowych na rynku polskim. Zaprojektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami: modny wygląd strony przyciąga uwagę odbiorców, a łatwa obsługa umożliwia szybkie dodawanie ogłoszeń, wyszukiwanie produktów i kupowanie ich. Serwis jest zaprojektowany tak, by łatwo było go przeglądać w wersji mobilnej. Udział ogłoszeń odczytywanych na telefonach komórkowych to już ponad 50% rynku, a co więcej, odsetek ten stale wzrasta. Pod względem responsywności Pokato.pl zdecydowanie wyprzedza więc konkurencję. Administracja Pokato.pl dba o rzetelność prezentowanych ogłoszeń oraz o ich aktualność. Nie znajdziemy więc tu nieaktualnych treści sprzed lat, co bardzo przyspiesza wyszukiwanie i niweluje związaną z nim frustrację. Do wszystkich ogłoszeń, które zamieściliśmy mamy łatwy dostęp poprzez intuicyjny panel użytkownika "moje Pokato".

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćRSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.