Podbij Internet z Profesjonalne Pozycjonowanie

07-08-2014, 11:45

Firma Profesjonalne Pozycjonowanie to lokalna poznańska firma o zasięgu międzynarodowym świadcząca od ośmiu lat kompleksowe usługi e-marketingowe, e-PR-owe i pozycjonerskie dla biznesu w Polsce, Czechach, Anglii, Irlandii, Niemczech, Australii i USA. Profesjonalne Pozycjonowanie ma status Certyfikowanego Partnera Google AdWords. W kwietniu 2013 roku firma otrzymała Wyróżnienie w X edycji prestiżowego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości w kategorii mikro firm.

Internet

Od samego początku myślimy globalnie i działamy na dużą skalę, konsekwentnie poszerzając naszą bazę Klientów w kraju i za granicą. Od 2006 roku zbudowaliśmy portfolio ponad 200 skutecznie wypozycjonowanych Klientów reprezentujących rozmaite dziedziny działalności biznesowej i różne potrzeby marketingowe oraz 300 przeprowadzonych kampanii reklamowych Google Adwords, które wymiernie zwiększyły sprzedaż i zyski naszych Klientów. Postrzegamy siebie jako ważny czynnik rozwoju i sukcesu naszych Klientów na wirtualnym rynku. Naszym celem jest wszechstronna pomoc w wykorzystaniu potencjału Internetu dla budowania silnego e-wizerunku, rozpoznawalności i widoczności marek oraz firm naszych Klientów, jak również wydajnej, wielokanałowej promocji ich produktów i usług.

seokitten.plMarketing w wyszukiwarkach internetowych to bardzo dynamicznie zmieniająca się branża wymagająca nieustannego śledzenia nowych trendów i zmian algorytmów indeksujących wyszukiwarki Google. Nasz zespół to nie tylko doświadczeni praktycy z ogromną wiedzą merytoryczną, ale przede wszystkim pasjonaci - powstaliśmy z pasji i z pasją działamy. Jesteśmy inspiratorami zmian, otwartymi na nowinki, innowacyjne rozwiązania i nietuzinkowe podejście do tematu marketingu internetowego. Nie popadamy w rutynę, tworzymy nowatorskie narzędzia dla branży SEO (seokitten.pl), jesteśmy liderami zmian i przejmowania inicjatywy w procesie ciągłego doskonalenia swoich technik e-marketingowych i działań pozycjonerskich.

SEOE-marketing i pozycjonowanie wymagają od specjalistów ciągłej czujności i elastyczności w działaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielkiej pasji angażujemy się w to, co robimy, na bieżąco obserwując i analizując każdy nowy rozwój w branży. Potrafimy błyskawicznie odczytać sygnały wyszukiwarki Google, która kilka razy do roku dokonuje radykalnych modyfikacji swoich algorytmów i ustalić, co z nich wynika dla pozycjonerów i pozycjonowanych stron internetowych. Natychmiast reagujemy, odpowiednio dostosowując metodykę działania do nowych wymogów wyszukiwarki, jednocześnie mając w perspektywie kolejne istotne modyfikacje algorytmu i ich prawdopodobne skutki.

Podobnie dynamicznie zmienia się sfera komunikacji z wirtualnymi odbiorcami przekazu reklamowego. W opozycji do tradycyjnej, agresywnej formy reklamy na znaczeniu zyskał nienachalny i nieuciążliwy dla użytkowników Inbound Marketing. W ramach takich właśnie działań marketingowych konsekwentnie budujemy świadomość marek naszych Klientów, aby zainteresowani internauci sami mogli łatwo znaleźć nadawcę komunikatu reklamowego, a także pomagamy wypracować długotrwałą relację z odbiorcami, opartą na kontaktach, interakcji i zaangażowaniu obydwu stron.

Profesjonalne PozycjonowanieSukces w branży marketingu internetowego, gdzie z powodzeniem działamy od ośmiu lat, to przede wszystkim otwartość na zmiany i twórcze wykorzystanie nowych możliwości, to elastyczność i kreatywność w myśleniu, podejściu oraz działaniu czy w końcu nieustanna obserwacja dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości wirtualnej, dotrzymywanie kroku Google i ewoluującym potrzebom Klientów. Na tych zasadach stworzyliśmy silną markę, jaką jest Profesjonalne Pozycjonowanie.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy