Pocztowokurierski - o poczcie i usługach kurierskich

25-06-2010, 16:18

Zmiany zachodzące w sektorze usług pocztowych są bezpośrednio związane z nowymi technologiami oraz ewolucją potrzeb i swobodą wymiany towarowej w Europie. Nowy serwis na polskim rynku - pocztowokurierski.pl może okazać się przydatny dla wszystkich uczestników tego rynku, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.

Sonda
Brakuje informacji dla pocztowców i kurierów?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

Powszechny dostęp do tak wielu produktów online aż kusi o komfortowe, bo w pieleszach domowych realizowane zakupy. Z drugiej strony coraz ostrzejsza rywalizacja pomiędzy operatorami, coraz większe oczekiwania klientów wymuszają uważniejsze monitorowanie ewoluującego rynku. Rodzi się wreszcie potrzeba lepszego porozumienia między nadawcą a operatorem. Z pomocą ma przyjść pocztowokurierski.pl.

>> Czytaj też: Kurier nie może ograniczać swojej odpowiedzialności

Strona pocztowokurierski.pl
fot. - Strona pocztowokurierski.pl
Portal jest źródłem informacji dla pocztowców i kurierów. Zawiera cenniki operatorów pocztowych, opisuje także nowe produkty ułatwiające lub przyspieszające obieg dokumentów, tajniki współpracy z kurierami, zabezpieczenia cennych lub nietypowych przesyłek. Serwis będzie ponadto informował o sukcesach polskich kurierów na arenie międzynarodowej.

Pocztowokurierski.pl działa pod wydawnictwem ELAMED i reprezentuje polski kapitał. Więcej informacji na stronie: www.pocztowokurierski.pl

Czytaj także: Prowadzisz firmę? Zobacz nowy sposób na zwiększenie konkurencji >>


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy